Кополовець, Єсін, Пісоцький та ще один Металург. Анонсуємо сезон-2017/18 в ААФУ

колаж Sport Arena
Sport Arena представляє прев’ю сезону-2017/18 у чемпіонаті України серед аматорських команд.

Новий сезон аматорського чемпіонату України засвідчив стабільне зростання інтересу до всеукраїнських змагань з боку любительських команд: наразі тут уже три групи (на одну більше), а також 26 учасників на даний момент. Нагадаємо, що в українському футболі починається чергова реформа національного чемпіонату – запланована поява Національної футбольної ліги, тож, цілком можливо, це останній сезон аматорського чемпіонату та Другої ліги у тому вигляді, в якому ми їх знаємо.

Наразі ж чемпіонат ААФУ на підйомі й другий сезон поспіль готується до по-справжньому регулярного й цілісного сезону. Серед учасників – гучні імена та колишні зірки, цікава молодь і клуби, які в майбутньому можуть пробитися на професіональний рівень. Далі – кадровий потенціал чемпіонату України серед аматорських команд та календар стартового туру. сезону 2017/18.

Група 1

Учасники:

ФК Малинськ (Рівненська обл.)
ФК Хмельницький
Нива (Теребовля Тернопільської обл.)
ФК Калуш (Івано-Франківська обл.)
Рочин (Соснівка Львівської обл.)
Покуття (Коломия Івано-Франківської обл.)
ФК Минай (Закарпатська обл.)
ОДЕК (Оржів Рівненської обл.)
Кристал (Чортків Тернопільської обл.)

1-й тур

5 серпня

ФК Калуш – ФК Минай

6 серпня

Нива – ОДЕК
Рочин – Покуття

26 серпня

ФК Хмельницький – Кристал

Склади команд:
Нива (Теребовля Тернопільської обл.)

Бабич Андріан 02.01.1992 Бодак Віталій 19.09.1993 Боженко Олександр 11.07.1989 Гаврилюк Роман 28.01.1990 Гарас Андрій 19.09.1989 Ковалик Віктор 19.10.1984 Кравчук Володимир 09.08.1998 Кривий Тарас 24.12.1995 Луцик Руслан 09.04.1996 Макогон Павло 25.09.1996 Никеруй Олег 05.11.1996 Никеруй Юрій 04.04.1991 Оконський Михайло 10.02.1999 Ольховий Віктор 21.06.1993 Полянчук Сергій 19.03.1988 Сороцький Ігор 02.06.1994 Сороцький Владислав 02.05.1993 Цьона Юрій 07.05.1996 Червонецький Тарас 10.06.1995 Штанкевич Михайло 10.07.1996

Андріан Бабич та ще кілька екс-гравців ФК Тернопіль будуть допомагати теребовлянській Ниві, fc.ternopil.ua
ФК Калуш (Івано-Франківська обл.)

Генега Роман 11.08.1997 Гончар Владислав 31.05.1999 Гудак Степан 23.10.1995 Драган Андрій 21.10.1989 Ковальчук Тарас 01.06.1991 Коско Юрій 30.04.1994 Кузів Богдан 06.10.1993 Маковійчук Василь 21.04.1989 Мельник Орест 27.07.1992 Мельник Святослав 28.05.1998 Мельничук Дмитро 26.10.2000 Олевич Ярослав 21.02.1990 Піцан Іван 19.01.1990 Петрик Євгеній 13.05.1997 Пробоїв Володимир-Святослав 26.07.2000 Пульків Остап 17.05.1991 Пштир Роман 29.08.1994 Турок Святослав-Іван 07.07.1998 Хомин Володимир 28.09.1991 Цимбалістий Ігор 23.05.1990 Яната Артур 31.10.1995

Рочин (Соснівка Львівської обл.)

Богданов Микола 07.08.1993 Болкіт Максим 21.10.1994 Васюта Роман 26.11.1990 Галянт Олег 05.04.1995 Грицаль Михайло 09.04.1996 Данилюк Іван 17.09.1989 Дева Андрій 17.12.1980 Домальчук Олег 21.06.1996 Іванишин Павло 04.07.1997 Ільїн Віталій 15.05.1994 Кашуба Віталій 11.02.1989 Коваленко Анатолій 20.04.1982 Кохман Андрій 25.05.1990 Кутний Юрій 06.05.1997 Мацюра Іван 18.03.1980 Найдишак Олексій 23.01.1996 Підкіпняк Володимир 21.01.1977 Портянко Олександр 27.07.1988 Семиряк Іван 17.04.1986 Цюпка Назар 29.12.1989 Штандер Василь 02.06.1996 Яструб Юрій 25.10.1995

Покуття (Коломия Івано-Франківської обл.)

Блонський Олег 06.10.1994 Борисевич Роман 20.06.1993 Габрух Ярослав 31.07.2001 Гаврилюк Роман 09.05.1988 Кисилиця Юрій 01.05.1987 Ковальчук Андрій 17.08.1993 Кушецький Ігор 29.07.1990 Мегдиник Володимир 04.04.1987 Москалик Роман 23.05.1993 Нападюк Ростислав 01.11.2001 Олійник Андрій 05.08.1983 Подолюк Ігор 01.06.1989 Попадюк Максим 11.05.1994 Сікач Микола 21.09.1991 Савчук Олександр 31.07.1999 Свірідов Микола 10.07.1987 Уграк Руслан 20.01.1988 Хандій Денис 09.06.1994 Шибко Андрій 13.01.1988 Шифир Роман 19.09.1986

ФК Минай (Закарпатська обл.)

Бабенко Дмитро 28.06.1978 Багрій Константин 04.08.1989 Беца Василь 28.09.1996 Вагін Ігор 04.08.1993 Гібалюк Микола 21.05.1984 Гегедош Роберт 02.05.1993 Дзьоба Едуард 01.07.1995 Допілка Олег 12.03.1986 Ковач Іван 02.09.1995 Кополовець Михайло 29.01.1984 Лобода Яромир 17.05.1991 Машталір Сергій 20.08.1998 Микуляк Владислав 30.08.1984 Минайленко Максим 03.02.1998 Мирончук Євген 13.01.1986 Образцов Владислав 03.09.1994 Пиняшко Василь 02.02.1992 Сидоренко Владислав 21.01.1997 Смокоровський Роберт 29.08.1993 Федак Стефан 18.03.1998 Хмельовський Владислав 17.09.1993

Михайло Кополовець повертається на всеукраїнський рівень, fcminaj.com
ОДЕК (Оржів Рівненської обл.)

Бицюк Максим 17.09.1999 Богданов Віталій 22.02.1990 Газицький Віктор 09.05.1985 Дацюк Роман 07.09.1988 Загривий Сергій 06.09.1995 Капустинський Юрій 20.03.1997 Каращенко Віктор 15.03.1983 Коляда Микола 20.05.1992 Кособуцький Юрій 25.04.1980 Кошка Олег 04.02.1988 Красномовець Юрій 13.04.1994 Ніколайчук Олександр 06.09.1992 Наумець Андрій 07.12.1995 Омелянюк Андрій 28.09.1999 Панас Вадим 23.05.1985 Семенчук Владислав 23.08.1996 Таргоній Павло 01.03.1993 Трофімчук Михайло 25.10.1988 Шекель Андрій 23.02.1994 Ящук Вадим 25.01.2000

Віталій Богданов повернувся на Рівненщину, щоб вивести на новий рівень ОДЕК, фото Миколи Василечка, wikimedia.org
Кристал (Чортків Тернопільської обл.)

Войцещук Михайло 03.11.1999 Волохатий Роман 23.08.2000 Гайковий Володимир 25.07.1998 Засідко Андрій 02.03.1999 Заставецький Юрій 06.05.1996 Івегеш Віктор 14.05.1987 Коваленко Олег 24.04.1997 Когут Іван 31.08.1998 Когут Микола 31.08.1998 Крашівський Василь 11.01.2000 Левицький Роман 15.01.1998 Лис Сергій 19.10.1997 Павлишен Володимир 31.05.1999 Плекан Іван 25.02.1987 Різник Андрій 15.03.2000 Рогаль Іван 20.01.1998 Роман Олег 14.06.2000 Савка Юрій 29.04.1998 Семенюк Роман 22.10.1995 Скалій Сергій 30.09.1987 Хомишин Петро 10.03.1998 Щебивовк Віталій 01.09.2000

ФК Малинськ та ФК Хмельницький заявляються пізніше (у них старт заплановано на кінець місяця).

Група 2

Учасники:

Зоря-Академія (Білозір’я Черкаської обл.)
Чайка (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.)
Єдність (Плиски Чернігівської обл.)
Факел (Липовець Вінницької обл.)
Авангард (Корюківка Чернігівської обл.)
Агробізнес TSK (Ромни Сумської обл.)
Вікторія (Миколаївка Сумської обл.)
Рубікон (Київ)
ФК Чернігів

1-й тур

5 серпня

Єдність – Рубікон
Факел – Вікторія
Авангард – Агробізнес TSK

27 серпня

Чайка – ФК Чернігів

Склади команд:
Чайка (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.)

Баранович Роман 21.10.1990 Бартошук Андрій 06.02.1995 Дорош Семен 14.09.1996 Доу Мохамед 20.06.1994 Казмірук Назар 22.01.1996 Коваленко Богдан 24.04.1997 Костенко Михайло 12.01.1997 Литвин Ярослав 10.06.1996 Мусієнко Антон 18.01.1992 Осташевський Микита 21.07.1996 Пономаренко Сергій 18.12.1983 Пронак Євгеній 13.02.1995 Сірий Андрій 06.04.1992 Скляренко Іван 25.02.1995 Степанчук Андрій 21.01.1991 Сухенко Олександр 25.09.1996

Чайка – володар Кубка України серед аматорів 2017 року, fcchaika.com.ua
Єдність (Плиски Чернігівської обл.)

Александровський Аристарх 21.11.1998 Білоус Андрій 17.07.1997 Бондар Євген 05.08.1996 Бондаренко Володимир 27.06.1994 Войналович Владислав 05.07.1991 Головко Дмитро 12.05.1984 Гордійчук Андрій 09.08.1988 Гриненко Артем 07.08.1996 Грищенко Максим 05.04.1998 Зубленко Руслан 22.10.1994 Климчук Валентин 24.05.1999 Лущан Ігор 18.08.1998 Малинич Вячеслав 05.02.1999 Мехед Денис 15.07.1998 Нечай Ігор 07.05.1996 Розовик Євгеній 01.06.1997 Сірик 15.01.1998 Сивко 02.10.1997 Сокол Владислав 24.10.1996 Чернишов Олексій 23.03.1986 Шамрай Вадим 09.02.1998

Факел (Липовець Вінницької обл.)

Білокур Вадим 21.06.2000 Баранюк Дмитро 07.03.1998 Бондаренко Віталій 05.12.1988 Валько Євгеній 22.11.1986 Васалатій Владислав 07.11.1995 Голуб Володимир 05.07.1989 Дворовенко Владислав 25.01.1997 Драган Андрій 01.01.1988 Карабін Іван 30.09.1988 Каркошкін Сергій 16.02.1994 Кошеленко Андрій 18.12.1994 Красносельський Дмитро 13.11.1996 Лапін Євгеній 15.10.1999 Маду Олісаемека 23.03.1989 Мазурик Богдан 06.02.2000 Новаківський Віктор 22.04.1985 Омельченко Вячеслав 07.08.1982 Пацалюк Олексій 16.03.1988 Пивовар Олексій 02.03.1990 Попик Максим 26.07.1998 Романов Володимир 21.05.1975 Столярик Владислав 23.05.1987 Ткаченко Ілля 01.01.1995 Хлівний Валентин 13.02.1992 Хом’ячук Вадим 20.10.1983 Чернега Вадим 23.05.1990 Чигрин Олександр 23.01.1981 Щербань Владислав 14.12.1995

Авангард (Корюківка Чернігівської обл.)

Авраменко Дмитро 15.04.1983 Алаєв Сергій 06.04.1983 Бабашев Кирило 20.03.1999 Бабор Олександр 17.03.1980 Вересоцький Андрій 21.01.1992 Вовк Роман 05.03.1997 Даценко Сергій 10.12.1977 Іоша Олександр 03.02.1994 Король Владислав 21.04.1999 Малюк Вадим 29.05.1995 Мельниченко Олексій 14.02.1990 Падун Артем 02.08.1983 Поляниця Андрій 24.01.1982 Порохня Андрій 17.02.1997 Рощинський Олександр 30.11.2000 Тичинін Сергій 12.04.1998 Троцик Ігор 19.06.1995 Чорний Валерій 02.07.1982 Чуланов Володимир 12.10.1985 Яловець Олександр 11.12.1985

Володимир Чуланов після Десни продовжує грати за Авангард, fcdesna.at.ua
Агробізнес TSK (Ромни Сумської обл.)

Анцибор Андрій 16.11.1990 Велієв Агіл 12.07.1989 Гаврась Максим 26.06.1988 Дробоног Олександр 20.01.1998 Козаченко Юрій 15.09.1986 Крупниченко Олексій 26.02.1985 Лойко Дмитро 08.08.1993 Маник Олексій 02.09.1995 Осадчий Ян 01.01.1994 Піскун Станіслав 07.01.1993 Пісний Руслан 15.05.1997 Прокопчук Олексій 08.03.1997 Радченко Віталій 12.08.1993 Расторгуєв Андрій 27.08.1998 Савченко Сергій 06.06.1986 Сидоренко Ярослав 27.08.1998 Стадник Максим 20.01.1985 Ткач Олександр 20.01.1985 Шепель Валеpій 20.11.1988 Шеремет Сергій 26.07.1984 Шимко Олександр 14.07.1990

Вікторія (Миколаївка Сумської обл.)

Абдулаєв Шаміль 08.06.1993 Варченко Богдан 23.07.1989 Ганжа Максим 02.09.1991 Гордя Ігор 03.04.1988 Долбін Сергій 12.05.1989 Зінченко Микола 28.10.1989 Кірієнко Іван 01.04.1989 Кузьмін Андрій 10.11.1995 Лубашев Ілля 24.04.1991 Мамонов Данило 01.03.1984 Мисловський Максим 03.07.1992 Михайлюк Тарас 26.08.1984 Нелін Андрій 17.07.1991 Петрович Руслан 26.01.1989 Пукась Ігор 24.07.1981 Ретушняк Сергій 02.03.1989 Романенко Володимир 08.06.1985 Сітнер Микита 15.04.1996 Середа Владислав 28.02.1988 Стрибак Олександр 11.11.1985 Фальковський Євген 05.02.1982 Шевкунов Ігор 12.11.1993

Рубікон (Київ)

Єсаулов Артем 14.05.1997 Бабенко Денис 20.08.1998 Вакуленко Олександр 04.03.1997 Гарасюта Роман 13.02.1997 Гусін Андрій 18.04.1996 Долгоп’ятов Олександр 30.07.1997 Колєсніков Іван 30.01.1997 Костенко Євген 13.07.1999 Котовий Володимир 18.01.1997 Мандзя Богдан 27.05.1997 Масник Олег 03.07.1997 Морочило Дмитро 01.06.1998 Парубець Владислав 13.07.1998 Примачук Андрій 30.11.1993 Сезанович Валерій 11.10.1997 Тоцький Микита 23.01.1997 Червонюк Василь 19.01.1992 Шут Дмитро 26.09.1997

Андрій Гусін-молодший гратиме за Рубікон, fcdynamo.kiev.ua
ФК Чернігів

Борщ Дмитро 22.06.1994 Воробей Олексій 12.10.1990 Гляцевич Захар 04.01.1996 Грищенко Володимир 15.05.1998 Губар Олександр 14.06.1996 Дедух Руслан 13.04.1998 Демиденко Богдан 25.03.1998 Зенченко Олексій 17.10.1996 Конопко Олександр 12.04.1990 Кохановський Анатолій 05.10.1995 Кравченко Олександр 23.04.1997 Кривобороденко Кирило 09.08.1996 Криволап Артур 29.06.1996 Лазаренко Богдан 03.03.1995 Ляшенко Богдан 20.02.1994 Мельник Максим 17.11.1998 Мироненко Дмитро 07.03.1996 Мчедлішвілі Теймураз 18.03.1985 Руденко Олександр 24.10.1998 Рудник Костянтин 18.08.1992 Сребнюк Станіслав 05.03.1980

Зоря-Академія (Білозір’я) стартує пізніше, тому поки склад її не відомий.

Група 3

Учасники:

МФК Металург (Запоріжжя)
Яруд (Маріуполь)
МФК Первомайськ
Гірник (Кривий Ріг)
Олімпік (Кропивницький)
СК Каховка
Таврія-Скіф (Роздол)
Кристал (Херсон)

1-й тур

5 серпня

Таврія-Скіф – Кристал

6 серпня

Гірник – МФК Первомайськ
Яруд – МФК Металург

Склади команд:
МФК Металург (Запоріжжя)

Близнюк Володимир 28.07.2000 Величенко Микита 09.05.1998 Галігузов Руслан 20.10.1977 Данюк Денис 07.01.1993 Дяченко Семен 12.05.1992 Ігнатьєв Владислав 25.10.1997 Каторкін Богдан 04.07.2000 Коньков Євгеній 22.03.1992 Корнєв Ілля 01.11.1996 Корохов Євген 17.03.1998 Підлепенець Євген 10.11.1998 Погребняк Богдан 14.07.2000 Сарапій Едуард 12.05.1999 Синицький Андрій 08.02.2000 Соколюк Владислав 24.01.1998 Стефурак Роман 17.04.1996 Ташев Олександр 02.01.2000 Хачатрян Ара 29.11.2000

Яруд (Маріуполь)

Азаренко Іван 14.11.1995 Биковський Ігор 05.09.1996 Векуа Бакур 29.10.1981 Вершинін Максим 02.05.1995 Грибанов Сергій 17.11.1981 Єсін Дмитро 15.04.1980 Киликевич Володимир 30.11.1983 Крашневський Ігор 31.12.1997 Лапа Олександр 02.10.1991 Лисюк Андрій 21.09.1997 Маріуцану Руслан 08.07.1986 Мочевінський Іван 30.03.1998 Мясніков Артур 20.08.1985 Ольховський Максим 04.03.1989 Савін Артем 20.01.1981 Савчук Андрій 31.12.1990 Савчук Владислав 28.06.1995 Салатін Вадим 03.10.1985 Чернов Юрій 06.05.1998

Дмитро Єсін поновить виступи на аматорському рівні, footballfacts.ru
МФК Первомайськ

Багнюк Олексій 18.05.1979 Вернидуб Владислав 03.03.1989 Дацюк Микола 08.07.1990 Доценко Євген 07.08.1982 Зайко Дмитро 30.07.1985 Івженко Сергій 23.07.1991 Каталов Микита 01.03.1997 Климко Дмитро 02.09.1992 Курятник Андрій 05.01.1988 Лебеденко Ігор 17.11.1989 Логовський Владислав 07.04.1996 Некрасов Олексій 23.11.1987 Остапенко Олексій 05.03.1997 Радіола Вадим 09.09.1986 Рябченко Євгеній 06.02.1984 Славінський Володимир 25.08.1991 Соломонов Дмитро 11.02.1984 Сурай Олександр 25.03.1997 Тітомир Олександр 28.05.1985 Федорченко Сергій 28.03.1990 Флакей Дмитро 03.07.1992 Чоларія Тимур 12.02.1992 Щербина Сергій 21.03.1984

Гірник (Кривий Ріг)

Береза Кирило 15.02.1999 Бондарєв Давид 01.01.1999 Бука Ігор 21.03.1990 Гамонов Микита 21.04.1999 Гвоздевич Сергій 28.01.1985 Голуб Андрій 23.11.1987 Григорик Андрій 31.03.1988 Дорош Роман 01.01.1987 Жигалюк Андрій 09.05.1998 Заєць Віталій 21.08.1999 Коваль Андрій 01.03.1999 Литвин Антон 26.05.1995 Лункан Владислав 15.03.1996 Марусяк Єгор 25.01.1999 Попчук Гліб 11.10.2000 Прялкін Олександр 10.12.1999 Романчук Олексій 27.04.1996 Стороженко Іван 09.03.1999 Сьомкін Владислав 02.07.1997 Чернявський Михайло 18.01.1993 Шеремет Олександр 12.03.1999

Андрій Григорик – один із старожилів криворіжців ще з професіональних ліг, fcgornyak.dp.ua
Олімпік (Кропивницький)

Бучацький Віктор 31.10.2000 Гресь Андрій 08.01.1998 Данич Владислав 03.09.2001 Демидов Іван 04.08.1994 Доможирський Євген 16.02.1996 Жаворонков Денис 21.11.1998 Кишларь Василь 13.10.1993 Коломієць Олег 08.08.1995 Кузь Олександр 08.11.2000 Кулакевич Андрій 21.09.1991 Лісютін Данило 06.01.2000 Малий Вадим 29.01.1996 Малий Костянтин 29.01.1996 Осипчук Микола 15.09.1998 Пономаренко Владислав 14.07.1995 Скляниченко Сергій 21.06.1998 Столяренко Богдан 20.02.1992 Тараненко Олександр 02.07.1999 Терпілов Євген 20.03.1992 Фабрика Микита 12.02.1996 Чорний Артем 21.02.1995 Шамов Денис 15.10.1995 Шевчук Ярослав 06.12.2000 Шемет Сергій 05.06.1992 Шульга Валерій 12.09.1998

Таврія-Скіф (Роздол)

Акопян Давид 29.04.1990 Акчурін Ренат 30.04.1987 Апалько Артем 01.02.1993 Бойченко Євген 05.03.1993 Бриль Олександр 19.09.1988 Вєтров Микита 14.01.1995 Горовий Герман 03.09.1993 Жигалов Сергій 06.01.1983 Жук Володимир 30.05.1986 Запорожець Максим 22.03.1994 Кийко Олександр 15.05.1987 Корешков Кирило 27.05.1988 Кривий Максим 18.05.1988 Ленський Роман 15.09.1981 Лукашев Євген 07.05.1990 Малюк Андрій 14.04.1988 Невмивака Дмитро 19.03.1984 Пісоцький Євген 22.04.1987 Порубльов Ігор 21.04.1988 Сілюк Сергій 05.06.1985 Семененко Артем 02.09.1988 Скороходов Максим 03.12.1986 Соколов Євген 08.04.1994 Трусько Владислав 02.01.1991 Хомутов Сергій 24.03.1983

Євген Пісоцький знову в грі, vorskla.com.ua
Кристал (Херсон)

Єлісєєв Євген 06.03.1989 Бабич Олександр 22.02.1996 Барладим Андрій 28.11.1991 Брижчук Антон 29.06.1998 Васильєв Євгеній 27.01.2000 Гливий Іван 04.08.1994 Головкін Іван 24.05.2000 Грудинський Сергій 08.07.1999 Доброхотов Ярослав 01.11.2000 Зажигін Олексій 07.04.1999 Карась Микита 24.06.1994 Кислицин Олексій 06.12.1994 Кривошейкін Євген 10.10.1982 Кушнірук Володимир 04.02.1990 Лаптєв Михайло 13.09.1991 Магомедов Рустам 27.04.2000 Михайлов Олександр 02.04.1987 Морозов Сергій 15.06.1995 Назаренко Артем 01.01.2000 Овчинніков Олег 01.10.1996 Петришин Владислав 15.02.1995 Савін Дмитро 07.04.1996 Хлопков Владислав 23.07.1995 Цой Сергій 15.02.1984 Чакляров Костянтин 27.09.1996

СК Каховка стартує пізніше, тому поки склад її не відомий.



У вас есть модный мессенджер Телеграм? ДА / Нет.

Сохранить
Добавить комментарий
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?