Костишин: «Не розумію, як можна було одною грою так наср*ти, того, що ми, бл*ть, прагнули сімнадцять чи вісімнадцять матчів»

...

Коуч ковалівського клубу не стримав емоцій на прес-конференції після гри.

Руслан Костышин Колос
Руслан Костышин, fcmariupol.com

Головний тренер Колоса Руслан Костишин емоційно прокоментував поразку своєї команди у заключному матчі першої частини сезону в УПЛ против Львова (2:3). За словами Костишина, Львів більше заслужив на перемогу, аніж Колос.

Читайте також: Суддя призначив суперечливий пенальті у ворота Колоса. Чи був фол?

«Мені не сподобався настрій команди на гру, її відповідальність, виконання установки, про яку ми домовлялися. Розумію, якщо би ми програли при тій установці, що давали на гру — тоді би я брав відповідальність на себе. А гравці почали грати по-своєму. Зовсім погана гра в нашому виконанні, не було бажання та агресії. Вийшло на поле одинадцять піжонів, які не показували своєї майстерності. Але все рівно — в першу чергу винен тренер, не підібрав правильні слова, неправильно достукався до футболістів. Це моя поразка, в першу чергу», — розповів Костишин на прес-конференції після гри.

«Якби ми виграли, то була б чудова половина сезону для команди. А так… кусок гівна в нашу команду на усю відпустку. Не знаю, не можу найти слів, коробить і не розумію, як можна було одною грою так наср*ти, того, що ми, бл*ть, прагнули сімнадцять чи вісімнадцять ігр. Прикро, що так зробили».

«Пропустили дуже прикрий гол. Це невиконання дисципліни на футбольному полю. На установці все було розписано. Футболісти допустили помилку, а футболіст суперника виконав гарний гол «на виконання» і ми розгубилися. Суперник більше заслужив на перемогу, ми приймали неправильні рішення, вони більше хотіли. Якщо ми не будемо заведені, то ця команда не буде мати високого рівня і скотиться вниз».

«По пенальті не можу нічого сказати, не бачив відео. Так що, не можу коментувати. Нічого не хочу говорити за пенальті. Будемо говорити з керівництвом, а рішення будуть після вівторка».

Колос після 18-го туру УПЛ займає сьому сходинку з 20 очками у турнірній таблиці.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
167
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
405
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?