Костишин: «Якщо на думку представників Дніпра-1 було неправильне суддівство, то нехай висловлюють свою думку»

...

Колос здобув розгромну перемогу, граючи більшу частину матчу у більшості.

Костишин: «Якщо на думку представників Дніпра-1 було неправильне суддівство, то нехай висловлюють свою думку»
Руслан Костышин, фото - Ю.Юрьев

Головний тренер Колосу Руслан Костишин поділився враженнями від перемоги своєї команди над Дніпром-1 (4:0) у матчі чемпіонату України. Незважаючи на розгромний рахунок, наставник команди з Ковалівки не залишився повністю задоволеним результатом.

«Для нас був гарний початок. Ми дуже агресивно вийшли. Команда добре рухалася і пресингувала, а завдання у хлопців було по можливості пресингувати весь матч. Хлопці були заведені, нам все вдавалося і ми забили гол з пенальті. Ну, а після вилучення і другого голу вже складно щось коментувати, адже за таких умов, як ми виглядали, Дніпру-1 було важко переломити хід гри. Тим більш, їх було на одного футболіста менше», — цитує Костишина офіційний сайт Дніпра-1.

«Нам все вдавалося, але мені хотілося ще більшого, щоб було ще краще. Я сам по собі емоційний. У нас гарний виходив пресинг, і тут хлопці виконали те, про що ми і домовлялися. Тому я задоволений настроєм на гру, ну а результат я не хочу коментувати, оскільки у суперника було вилучення».

«Хто цікавиться нашою командою, той знає, що трапилося, і це значно сильніше, ніж історія з комбайнами. У нашого капітана команди – велике горе, і ми грали для нього, і це не стосується комбайнів. Але я за те, щоб кожен тренер захищав свою команду. Якщо суддя помиляється, то тренер команду повинен захищати. Чому не так? Якщо суддя сьогодні помилявся, то нехай Дмитро Станіславович захищає свою команду».

«Вони помиляються знову і знову, а ти повинен робити вигляд, що все добре і бути толерантним? У кожного свій характер. У мене такий, що я не можу мовчати. Тому, якщо на думку представників «Дніпра-1» було неправильне суддівство, то нехай висловлюють свою думку – це буде правильно. Нехай їх роботу розбирають відповідні комітети і відстороняють від ігор. А мовчання йде тільки на користь суддям, які помиляються дуже часто».

Колос здобув розгромну перемогу над Дніпром-1, але дніпряни наприкінці першого тайму залишились у меншості після вилучення Дмитра Коркішка.

У наступному турі чемпіонату України Колос зіграє проти Львова.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
424
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?