Козловський: «Я готовий скласти з себе повноваження президента Руху та на рік стати виконувачем обов’язків чогось там в Карпатах»

...

Функціонер хоче врятувати Карпати.

Козловський: «Я готовий скласти з себе повноваження президента Руху та на рік стати виконувачем обов’язків чогось там в Карпатах»

Григорий Козловский, fcruh.com

Президент Руху Григорій Козловський заявив, що готовий тимчасово очолити Карпати. Також він не розуміє, чому міський голова Львова Андрій Садовий лише зараз вирішив допомогти Левам.

«Почнемо з Садового. Не розумію, яка світла людина порадила йому влізти в цю історію. Ми мали багато розмов про Карпати, та шукали варіанти як врятувати клуб», — сказав Козловський в ефірі телеканалу НТА.

«Андрій Іванович прийняв позицію допомогти не коли людина хвора, а допомогти пацієнту, який вже в морзі. На сайті Карпат висить некролог: 1963 – 2020. Зараз людина попала в морг і лише тепер Андрій Іванович вирішив допомогти».

«Варіант з землею не допоможе. Своїм рішенням він вбиває весь львівський футбол. Є ПФК Львів, Рух. Від того, що ми дамо Карпатам землю – в них появляться гроші? Діти здають по 300 гривень, щоб дати зарплату тренерам».

«Я готовий скласти з себе повноваження президента ФК Рух та на рік стати виконувачем обов’язків чогось там в Карпатах. І я гарантую, що я їх поверну, що зроблю пул бізнесменів, власників і влади, які будуть зацікавлені в тому, щоб повернутися до свого дітища».

Раніше Козловський зареєстрував проект КП Карпати у Львівській міській раді, депутатом якої він є. В ньому передбачається передача клубу у комунальну власність.

Читайте також: Козловський: «В Карпатах склалася така ситуація, що винуваті всі. Обама, Трамп, ООН, покійний Нельсон Мандела»

Нагадаємо, що Львівська міська рада не передала земельну ділянку під чашею стадіону Україна в оренду Карпатам. Виконавчий директор Левів Ростислав Ящишин звинуватив у цьому Козловського і заявив, що долю клубу буде вирішено вже найближчим часом.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?