Маркевич: «Ті люди, які б могли фінансувати український футбол – вони відійшли»

...

Екс-тренер Металіста та Дніпра дав оцінку тому, що відбувається в українському футболі.

Мирон Маркевич
Мирон Маркевич, footboom.com

Екс-тренер Металіста та Дніпра Мирон Маркевич дав відверте інтерв’ю, у якому поділився своїми думками та враженнями на рахунок того, що зараз коїться в українському футболі. За словами спеціалиста, в Україні зараз є лише два клуби, які тримаються на плаву — Шахтар та Динамо.

«Ті люди, які б могли фінансувати український футбол – вони відійшли. Маю на увазі людей, які мають фінанси, президентів клубів. Якщо ти маєш фінанси – ти можеш зробити футбольну команду, а можеш не зробити. Якщо не маєш – точно не зробиш. Впевнений, щоб конкурувати з європейськими клубами – потрібні фінанси», — сказав Маркевич в ефірі програми Рандеву з Яніною Соколовою.

«Є два клуби, які утримуються на плаву – Шахтар і Динамо. Вони витрачають кошти. Ще є декілька клубів, які можуть суперничати з європейськими командами. Решта живуть за рахунок того, що продають футболістів. Не буде з того ніякого толку. Тому про серйозний футбол говорити важко».

Мирон Маркевич зараз працює головою комітету національних збірних УАФ. До 2016 року спеціаліст тренував Дніпро, який у 2015 році вивів до фіналу Ліги Європи.

У 2010 році Мирон Маркевич також працював зі збірної України, на чолі якої провів 4 гри. Головним клубом у кар’єрі тренера був Металіст, у якому він пропрацював 9 років — з 2005 по 2014.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
411
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?