Мазяр — про поразку від Десни: «Був якийсь план на матч, а починали з пенальті і 0:1»

...

В перерві наставник серйозно поговорив з гравцями.

Мазяр ПФК Львів

Володимир Мазяр, pfclviv.com

Головний тренер ПФК Львів Володимир Мазяр прокоментував результат матчу 12-го туру Favbet Ліги проти Десни (1:4). Наставник зазначив, що команда не показала характер і не зуміла перебудуватись після провального старту гри.

«Дуже важко щось говорити, дуже прикро, бо цілий тиждень працювали, готувалися, був свій план на гру. Так, мали певні кадрові втрати і треба було перебудовуватись, але готувалися і працювали на тренуваннях, всі як один. Я завжди кажу, щоб за себе і за товариша викладались. Старанно вивчали суперника, але отак склалась гра», — цитує Мазяра офіційний сайт ПФК Львів.

«Ситуація повернулася кардинально. Був якийсь план на матч, а починали з пенальті і 0:1, потім 0:2 ще один гол за перші 10 хвилин. Не можна так в захисті провалюватися, змушені були відігруватися, оголювати зони.»

«Хоч психологічно було важко через такий сумбурний початок, але треба грати, показувати характер, показувати футбол. Я підказував хлопцям, де треба допрацьовувати, де швидше закривати зони. В перерві серйозно поговорили. Хотів би я, звісно, побачити іншу гру, але треба працювати, шукати шляхи, щоб виправляти ситуацію».

–  Що скажете вболівальникам?

– Прикро. Я розумію, що у Львові так грати не можна. Хочу перепросити у вболівальників, вони заслуговують на більше. Дякую тим, хто прийшов і підтримав.

ПФК Львів посідає останнє місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. Наступний матч команда Мазяра проведе 30 жовтня з Минаєм в 1/8 фіналу Кубка України.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?