УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Михайленко: «Динамо точно буде атакувати, нам треба мати власну контргру»

...

Дніпро-1 буде грати другим номером проти віце-чемпіона.

Михайленко: «Динамо точно буде атакувати, нам треба мати власну контргру»
Дмитрий Михайленко, scdnipro1.com.ua

Головний тренер Дніпра-1 Дмитро Михайленко прокоментував майбутню гру УПЛ против Динамо у рамках 9-го туру. За його словами, кияни незважаючи на гру гранд і з ними не буде легкого матчу.

«Динамо в цьому матчі явний фаворит, і вони будуть атакувати – це точно. І тут дуже важливим буде момент, наскільки ми будемо сконцентрованими і надійними в захисті, наскільки нам вдасться терпіти протягом тривали атак і володінням м’яча суперника, і наскільки ми будемо успішними у тому ж контролі м’яча і у створенні моментів, тому що без цього нам буде важко. У будь-якому разі нам треба мати власну контргру», — цитує Михайленко офіційний сайт Дніпра-1.

«Кияни зараз знаходяться у постійному пошуку, і це пов’язано і з критикою, і з зміною тренерів, постійним придбанням нових футболістів, тому немає якоїсь стабільності. Проте, разом з цим там гравці високого рівня, які виступають за національні збірні своїх країн, футболісти, які сильніше за інших в інших клубах чемпіонату України, окрім Шахтаря, тому Динамо залишається явним фаворитом в Україні проти кого би вони не грали, знову таки, якщо це тільки не Шахтар. Тому на грі проти нас ніяк не буде відображатися, які зараз часи у Динамо — важкі чи легкі: це гранд і фаворит в українському футболі, хоча, можливо, і на якомусь спаді».

«Наш прогрес? Результати пов’язані із хорошою грою. А щодо піке, то, на мій погляд, нічого такого у нас не було, а просто були ігри більш вдалі, і менш вдалі. Якщо я зараз скажу, що ми вийшли з піке, а попереду у нас Динамо і Шахтар, і потім знову виявиться, що ми попали в кризу. Так що зараз триває звичайний процес становлення команди, і адаптація команди до УПЛ. Тому, я би таких слів, як «піке» або «криза» взагалі би не згадував».

Наразі Дніпро-1 знаходиться у верхній шістці чемпіонату України, займаючи 6 сходинку. Команда Михайленко має в своєму активі 11 очків після 8 зустрічей. Кияни займають третє місце.

Гра проти Динамо відбудеться в Києві 29 вересня, початок о 17:00.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?