УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Михайленко: «І з Шахтарем, і з Динамо — це був наш максимум»

...

Новачку УПЛ важко грати з грандами українського футболу.

Михайленко: «І з Шахтарем, і з Динамо — це був наш максимум»
Дмитро Михайленко, scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко поділився враженнями від матчу 10-го туру Favbet Ліги проти Шахтаря (0:2). Наставник вважає, що його команді ще рано грати на рівних з таким суперником.

«Мені здається, футбол був нормального рівня для України. Ми намагалися не відсиджуватися в обороні. Швидкий м’яч, можливо, підштовхнув нас до цього, надав якогось імпульсу, і ми стали сміливішими. У першому таймі і перехоплювали ініціативу територіальну, і створювали якусь загрозу. У другому таймі ударів у площину в нас уже не було, але разом з тим ми намагалися контратакувати».

«Рахунок цілком заслужений, і це, гадаю, не буде одкровенням. Але якщо порівнювати якість нашої гри з останньої зустрічі у півфіналі Кубка, мені здається, є прогрес у нас, і виглядали ми сміливішими та несли якусь загрозу», — цитує Михайленка офіційний сайт СК Дніпро-1.

— Це максимум нинішньої команди? Якщо так, то як плануєте зростати далі? Стратегія лише за рахунок вільних агентів?

— Так, мені здається, і сьогодні, і з Динамо — наш максимум. Не думаю, що на сьогоднішній день ми зможемо показати щось більше із суперниками такого рівня. А що стосується стратегії, поки така ситуація. У нас пробний рік, і купувати когось ми не можемо. Та й немає необхідності. Ми маємо зрозуміти, хто у тривалій перспективі прогресуватиме та допомагатиме нам.

«Є велика група молоді, від якої ми чекаємо прогресу – цей буде наше підсилення, тобто внутрішні ресурси. І якщо брати гравців, то вони мають бути рівня Ліги Європи, які підсилять команду саме в матчах з суперниками такого рівня, як Шахтар та Динамо. А таких не так вже й багато в Україні».

СК Дніпро-1 посідає сьоме місце в турнірній таблиці  Favbet Ліги. Наступний матч команда Михайленка проведе 20 жовтня проти Маріуполя.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?