УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Главные новости спорта

Публикации
15 сентября, 18:10
2908
2
2908
15 сентября, 18:10
14 сентября, 9:10
1310
3
1310
14 сентября, 9:10
Лента новостей

«Не хочу казати «спорт внє політики». Так повинно бути, але так не буває». Михалик — про повернення в Україну та зарплати в Динамо

...
«Не хочу казати «спорт внє політики». Так повинно бути, але так не буває». Михалик — про повернення в Україну та зарплати в Динамо
Тарас Михалик (зліва), фото Романа Бебеха

Хавбек луцької Волині в інтерв'ю YouTube-каналу «Бомбардир» розповів про повернення в Україну після тривалого перебування в Росії.

«Я не «любітєль» вечірніх заходів. Свого часу вивозив Зозулю, Гармаша на рибалку і полювання, а з Тьомой и Санєй [Мілевським і Алієвим] – то не моя тема. З Гармашом було страшно на охоті, я навіть йому рушницю не заряджав, щоб він не знав, шо вона не заряджена», — сказав Михалик в інтерв’ю YouTube-каналу «Бомбардир».

Коментуючи повернення в Україну, Михалик звернув увагу на різницю у зарплатні та статусі команди. Волинь продовжує виступати у Першій лізі, але півзахисник вирішив не зважати це і погодився на пропозицію.

«Перед стиковими матчами зустрілись з керівництвом Волині й тренерським штабом, вони думали, що я буду чекати, чи вийде команда в Прем’єр-Лігу чи ні. Але я сказав, що то не головне. Зарплата теж не головне. Мені важливо було, щоб я міг допомогти команді».

При тому, що і в Динамо, за словами Михалика, він заробляв не так вже й багато, на відміну від інших гравців.

«В Києві я отримував смішну зарплату. По міркам Динамо. Але нормально було, не звик рахувати чужі гроші. Спокійно їздив на метро, до стадіону Динамо, а потом на автобус і на базу. Так їздили три чоловіки: я, масажист і лікар. Нічого страшного, головне працювати. Ніколи через це не переживав. Одного разу Чернат сказав: «Йди до Ігоря Михайловича, тому що у нас є в дублі гравці, які отримують більше, ніж ти в першій команді».

При цьому Михалик дав зрозуміти, що не виступає за гасло «спорт поза політикою». І навіть натякнув, що намагався пояснити людям в Росії, що насправді трапилося в Україні.

«Наче знайшли спільну мову з ультрас. Зустрілися після розмови на презентації, де у нас трапився конфлікт. Поговорили без камер, спокійно і думаю, що все буде нормально. Більше цю тему піднімати не хочу. Не хочу казати різні речі типу «футбол внє політики». Так повинно бути, але так не буває».

«Спорт все рівно прив’язують до політики. Спорт мав би об’єднувати, але в нас є люди, які люблять на цьому піаритися. Мені це не подобається. Колись все розкажу. Там [в Росії] залишились люди, з якими я дружу і спілкуюся. Вони задавали питання, що там у нас. Я навіть інтерв’ю колись давав, газети та сайти передруковували, що на Майдані не одні бомжі, алкоголіки та маргінали були, а різні люди. Із-за чого вони встали… Треба було пояснити людям, що була така ситуація, що накипіло людям».

Окрім повернення до Луцьку, у Михалика були й інші варіанти продовження кар’єри. Хавбек навіть розглядав варіант з відкриттям власної футбольної школи.

«Не знаю скільки я чекав… Як шанс з’явився пограти дома, так і трапилось. Спочатку поїхав на збори, поспілкувався з командою, тренерським штабом, керівництвом. Не хотів прийти просто так, тому що дома. Хотів допомогти. Кажуть, що прийшов сюди за грошима? Це цікаво. Якщо б хотів заробити грошей, то поїхав би в інше місце. Звалив, наприклад, на Кіпр. Тут заробити немає можливості».

«Не готовий зараз відкривати свою школу, але така думка є. Зараз дивлюсь все, прораховую. Якщо б не прийшов в Волинь, то можливо більше часу приділив цьому. Але якщо прийшов сюди, то не маю номер відбувати, щоб люди не казали, що пішки по полю ходжу».

Наостанок, Михалик став на захист президента Динамо Ігора Суркіса. Він вважає, що Суркіс досить багато зробив для клубу, якому необхіден час, щоб повернутися до колишніх висот.

«Не тримаю дома свої гроші. Скрізь, де я заробляв – десь щось вкладав, не пропив, не прогуляв, не потратив на Феррарі чи речі. Ні, до Тьоми взагалі супер відношусь як до футболіста, як до людини. Коли грав в Локомотиві, бачились, нормально поспілкувались. З останнього не сподобалось, як Алієв «наїхав» на Ігоря Михайловича [Суркіса]».

«Якщо критика, то вона має бути конструктивна. Суркіс зробив немало для команди і коли в неї не «клєється», то не треба казати, що всі погані. Потрібен час. Так, є моменти по трансферам, але не гарно так говорити про клуб, який тобі дав все».

Рейтинг новости: 12345


Стабильность — признак класса: обзор фитнес-браслета Xiaomi Mi Band 4.

Добавить комментарий
Читайте также
14 сентября, 9:10
1301
3
14 сентября, 9:10
06 сентября, 16:55
243
06 сентября, 16:55
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?