Олександрія зіграє 5 матчів під час першого збору

...

Взимку команду можуть підсилити нові гравці лінії атаки.

Шаран Олександрія
Володимир Шаран, fco.com.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував плани команди на зимове міжсезоння. За його словами, під час першого збору в Туреччині буде проводитися перегляд молодих гравців.

«Після канікул ми збираємося 10-го січня, а 14-го вже відлітаємо до Туреччини на перший навчально-тренувальний збір. Зазвичай, розташуємося в готелі Голд Сіті в Аланії. Заплановано п’ять поєдинків, будемо переглядати молодь з U-21. Ми беремо гравців, яких треба переглянути, щоб вирішити їх подальшу футбольну долю: залишити в молодіжці чи брати до основи, чи, взагалі, відпускати в аренду», — цитує Шарана офіційний сайт Олександрії.

«[З основного складу] поки що всі залишаються. Тільки після першого турецького збору вирішимо хто піде з команди. Я не хотів би зараз приймати якихось рішень, в мене домовленість з футболістами, і претензій до них не має. Але, якщо буде підсилення — всі прекрасно розуміють, що буде конкуренція. Я сказав: «Взимку працюйте, щоб потім до мене не було ніяких претензій». А вже після зборів ми визначаємось з гравцями і приймемо рішення.

Чи будемо шукати підсилення в атаку? Звісно. У нас селекціонер команди Сергій Мізін разом зі спортивним директором Вадимом Яровим вже працюють над цим питанням».

На зимову перерву Олександрія пішла на п’ятому місці турнірної таблиці УПЛ, маючи в своєму активі 33 очки після 18 зіграних турів.

В першій грі весняної частини чемпіонату команда Володимира Шарана зустрінеться з Колосом.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
438
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?