Sportarena

Павелко звернувся до Виконкому УАФ з проханням призупинити всі футбольні змагання в Україні

У зв'язку з пандемією коронавірусу.

Павелко звернувся до Виконкому УАФ з проханням призупинити всі футбольні змагання в Україні - Чемпионат Украины

Андрей Павелко. Фото - uaf.ua

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив про намір призупинити усі футбольні змагання в Україні на невизначений термін у зв’язку з пандемією коронавірусу.

«Безпека та здоров’я футбольної спільноти, України та всієї Європи понад усе! Разом з колегами з Виконкому УЄФА підтримали проект рішення про перенесення Євро-2020 на наступний рік. Жодної паніки, лише холодна оцінка поточного стану справ і турбота про вболівальників, футболістів, тренерів та всіх, хто творить сучасний футбол».

«Спеціальна робоча група УЄФА надалі буде детально моніторити ситуацію, пов’язану з епідемією коронавірусу, та пропонуватиме графік продовження клубних змагань, які проходять під егідою УЄФА, а також товариських матчів збірних».

«Паралельно я звернувся до Виконкому УАФ з проханням підтримати проект рішення про призупинення в нашій державі всіх футбольних змагань. До прийняття наступного рішення. Це також вимушений, але абсолютно закономірний крок в непростій епідеміологічній ситуації, яка склалася зараз в Україні і всьому світі».

«Чекаємо добрих новин від Кабінету міністрів, Президента і відповідальних служб. Вірю, що вже зовсім скоро ситуація зміниться на краще і ми відновимо чемпіонат, який обов’язково має бути дограний».

Сьогодні УЄФА прийняв рішення про відкладення розіграшу чемпіонату Європи-2020 на 2021 рік. Матчі всіх європейських ліг мають бути завершені до 30 червня.

На сьогоднішній день єврокубки і більшість національних чемпіонатів призупинені на невизначений термін у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19, що призвів до смерті семи тисяч людей по всьому світу.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Facebook Андрія Павелка

Или аккаунт Sportarena