Почесний президент Ворскли Жеваго: «Зроблю все, аби примножити традиції клубу»

...

Він має намір вивести клуб на якісно новий рівень.

Жеваго
Костянтин Жеваго, vorskla.com.ua

Почесний президент Ворскли Костянтин Жеваго в новорічному привітанні пообіцяв примножити традиції клубу та вивести його на якісно новий рівень.

«Ось і підходить до завершення 2019 рік. Ми знову перегортаємо чергову сторінку нашої історії.

Новий рік та Різдво Христове – свята, що мають особливе значення для кожного громадянина: нові плани та прагнення максимально ефективно їх реалізувати. Приємно, що попри будь-які розчарування, які бувають, як в житті, так і у великому спорті, ми тримаємося разом, усією душею уболіваючи за наш славетний клуб.

Обіцяю, зроблю все від мене залежне, аби примножити традиції Ворскли, та вивести її на якісно новий рівень. Переконаний, на шляху до мети ми разом подолаємо будь-які перепони.

Хай множиться родинним щастям, любов’ю та затишком у ваших оселях кожен день року, що вступає у свої права. Чарівність новорічної ночі, таємниці Коляди та Різдва нехай дарують усім життєву енергію і натхнення на добрі справи. З Новим, 2020-м, роком, вас друзі, з Різдвом Христовим», – наводить слова Жеваго офіційний сайт Ворскли.

Нагадаємо, що на початку грудня Костянтина Жеваго було оголошено у міжнародний розшук.

Раніше повідомлялося про те, що Жеваго знаходиться в одній із країн Європи, де переховується від Національного розшуку через підозру у розтраті майна одного з банків України та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах.

ГПУ підозрює Костянтина Жеваго у розкраданні 2,5 мільярдів гривень банку «Фінанси та Кредит», де він є бенефіціарним власником. Слідчий суддя надав дозвіл на його затримання.

Пізніше стало відомо, що з президента Ворскли Костянтина Жеваго почалось примусове стягнення 1,5 млрд гривень. Загальна сума заборгованості складає 6,6 млрд гривень.

За оцінками Forbes, Костянтин Жеваго у 2019 році займає друге місце у списку найбагатших людей України. Його статок оцінюється в 1,5 мільярди доларів США. Поступається президент Ворскли у рейтингу лише президенту Шахтаря Ринату Ахметову.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Ворскла
Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
165
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
408
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?