УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Почесному президенту Ворскли Жеваго вручили підозру щодо розтрати коштів банку «Фінанси та Кредит»

...

Його справою займається Державне бюро розслідувань.

Почесному президенту Ворскли Жеваго вручили підозру щодо розтрати коштів банку «Фінанси та Кредит»
Константин Жеваго

Український економіст, політик, мільярдер та почесний президент Ворскли Костянтин Жеваго отримав підозру у справі щодо розтрати коштів банку Фінанси та Кредит.

«Маю нові подробиці у справі розтрати коштів банку “Фінанси та Кредит”. Сьогодні заочно вручили підозру колишньому народному депутату Костянтину Жеваго, якого раніше перевіряли на причетність до злочинної схеми з розтрати та легалізації 2,5 мільярдів гривень банку “Фінанси та Кредит”, — повідомила у своєму фейсбуці заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

«Коротко нагадаю, під час досудового розслідування встановили, що офшорна компанія у період 2007-2014 років відкрила кредитні лінії в іноземних банках. Згодом, між фінансовими установами (банком “Фінанси та кредит” та іноземними банками) було укладено договори застави на суму понад 113 мільйонів доларів США, яким український банк поручався за офшорну компанію власними коштами, що були розміщені на кореспондентських рахунках в іноземних банках-кредиторах».

«Додатково хочу повідомити й про нові подробиці справи, які з’явилися в ході досудового розслідування. Встановили, що кошти, отримані за порукою банку, були використані на користь іноземних компаній, які належать самому нардепу».

«Про підозру йому повідомили за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (організація розтрати чужого майна, яке перебувало у віданні службової особи, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) та ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України».

Напередодні Костянтин Жеваго відвідав Державне бюро розслідувань для вручення підозри.

За оцінками Forbes Жеваго в 2015 році займав 9 місце у списку найбагатших людей України. Станом на 2017 рік його активи розцінювались у 1,2 млрд гривень.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Ворскла
Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?