Лента новостей

Полиция Харькова составила протокол на фана Шахтера, который сжег флаг Новороссии

...
facebook.com/vitalii.ovcharenko.5
Полиция Харькова составила протокол на представителя ультрас Шахтера, который сжег флаг Новороссии во время поединка с Динамо (0:1) в 27-м туре чемпионата Украины.

Ультрас Горняков показательно сожгли флаг Новороссии во время центрального матча 27-го тура, сообщив об этом на своей странице в Twitter.

По завершении поединка полиция Харькова установила личность одного из фанов Шахтера, который принял непосредственное участие в сожжении флага и составила протокол. Об этом сообщил один из представителей ультрас в Facebook. Ниже приводим текст заявления без правок.

«Поліція Харкова склала протокол на бійця АТО, ультрас Шахтаря — «легке хуліганство» за спалення прапора Російської Окупаційної адміністрації «Новоросія» на матчі з Динамо у Харкові.

(На фото поясненіє-протокол будє потом сказалі там)

Світлина від Vitalii Ovcharenko.

Пам’ятаєте на останньому матчі Шахтаря з Динамо, де було було присутньо багато і киян і жителів Донеччини, ультрас Донецької команди спалили окупаційний прапор (1 фото)?

Спалили, щоб показати що донеччани то не сєпари, що донеччани ненавидять окупантів на більш серйозному-особистому рівні ніж наприклад вінничани, та наприклад черкащани. Луганчани та кримчани нас зрозуміють.

Спалили, надіслати повідомлення туди — окупантам: «ми продовжуємо вас ненавидіти».

Спалили, щоб просто похейтити окупантів на росіян.

Погодьтесь, що такі дії хлопців як спалення російських окупаційних прапорів на масових заходах, де присутні десятки тисяч громадян і про які читають сотні тисяч людей по всьому світу, це інколи впливає більше ніж робота деяких міністерств. Сотні газет, сайтів написали про це, репостів, шейрів незлічити — весь світ вкотре побачить що донеччани проти російської окупації.

Але цікаво інше, вчора на матчі у Харкові був затриманий палій (той що палив). 10 міліціонерів на вході на стадіо затримували — мабуть, ціла спецоперація. На «Палія» доблєсной харківською міліцією був складений протокол про «дрібне хуліганство» (2 фото).

Воно то звісно добре що таку пильність продемонструвала харківська поліція. Таку б пильність їм на весну 2014 року коли було самі знаєте що.

Проте, найцікавіше тут інше: на фото номер 3 (!) сам «Палій» (дрібний хуліган) та умови, у яких він той спалений прапор здобув.

З нетерпінням чекаю від харківської міліції такої самої принциповості та беззаперечного дотримання закону от наприклад 9 травня, коли повилазять «червоні» з забороненою червоною та іншою забороненою та окупаційною символікою.

І на останок: у футбольних кругах є таке гасло, яке я застосую на рахунок спалення окупаційних тряпок нашими хлопцями та ймовірних санкцій за це: «ПАЛИЛИ, ПАЛИМО І БУДЕМО ПАЛИТИ!».Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?