УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Порятунок для Смалійчука. Карпатам доведеться викупити і продати Карраскаля

...

Sport Arena бачить в обличчі Хорхе Карраскаля єдиний шанс для віце-президента Карпат Олега Смайлічука показати результат перед власником клуба Петром Димінським.

Порятунок для Смалійчука. Карпатам доведеться викупити і продати Карраскаля
Хорхе Карраскаль, fckarpaty.com

Редван Мемешев відіграв один гол, Прикарпаття розвело у центрі поля і арбітр дав фінальний свисток. Лава запасних Карпат встигнула одним оком поглянути на гнів трибун і підтюпцем сховалася у роздягальні. «Куди я потрапив? Що я роблю в цій країні?» — запитував погляд 19-річного хавбека Хорхе Карраскаля. Його цього вересневого вечора кинули під івано-франківські танки на поле, яке після зливи нагадувало танкодром.

Перед Карпатами Хорхе пропустив рік, отримавши розрив меніску, граючи за другу команду Севільї. І от нова незрозумілість у кар’єрі.

Але трохи більш ніж через півроку після того матчу в Івано-Франківську у юного колумбійця вже не зацькований погляд. У Львові, на ще порожній Україні, він прокидає між ногами спочатку захиснику Чорноморця, а потім з нульового кута пробиває поміж і голкіперу. Йому в атаку можна закинути м’яча навіть навмання, бо Карраскаль знає, як не віддати його супернику.

Він вчасно віддає, причому не в недодачу, а під зручну ногу партнеру, більшість його ударів – у ствір, а забрати м’яча в нього мусять щонайменше двоє, причому часто із порушенням правил. Карраскаль може зіграти типову «дев’ятку», а вміє зміститися на лівий фланг або й бути чистим форвардом.

У нього мінімум нефутбольних дій, він не апелює до арбітрів, коли йому дістається від захисників, почав менше отримувати попереджень, відчувається, що колумбієць щиро переймається долею свого клубу, а найголовніше – він набагато менше тягне на себе, помічаючи партнерів у кращих ситуаціях. Помітно, що Друді і Бойчишин не навантажують його роботою на захист, як це було восени, коли Хорхе при Сергієві Зайцеву набагато більше руйнував у центрі поля, ніж йшов на загострення. Або ж взагалі не потрапляв в склад.

fckarpaty.com

Знаменита адаптація латиноамериканця в Східній Європі закінчилася і керівництво цим не натішиться, бо Хорхе Карраскаль наразі – єдине стовідсоткове влучання в трансферному безумстві львів’ян в цьому сезоні.

Колумбієць поки єдиний ліквідний товар в Олега Смалійчука, нехай і орендований в Севільї. Керівнику клубу дуже хотілося б вже зараз показати Петру Димінському ефективність і пояснити, що він і Даріо Друді роблять в Карпатах. З цих міркувань Смалійчуку закортить організувати гучний трансфер Карраскаля в Європу.

Це була б щаслива історія, але діамант проходить огранку в депресивній другій шістці українського чемпіонату і яскраво палає не в матчах із грандами чи хоча б з Зорею, а виблискує на тлі Зірки і Чорноморця.

Чотири гри Карпат із Карраскалем навесні з Шахтарем і Динамо додали б йому у трансферній ціні. Хорхе продавався б на повну. А поки і він, і Олег Смалійчук мусять кусати лікті і пригадувати безумство другої половини минулого року. Бо максимальний майданчик для Хорхе – не допустити Карпати до матчів за виживання із представником Першої ліги і забивати депресивному Чорноморцю поміж ноги.

Тобто питання залишається лише в тому, буде він проданий після закінчення сезону чи у кінці цього року – на початку наступного. Якщо хтось вже зараз зможе запропонувати більше 3 мільйонів євро – за чутками, це сума викупу гравця у Севільї, — то Карраскаль вже влітку буде у новому клубі. Якщо ж ні, то Карпатам вигідніше залишити на осінь і засвітити у матчах проти Шахтаря і Динамо.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
416
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?