Потреба та спокій. Чому Карпати та Гладкий потрібні один одному

...

Андрій Сеньків – про те, чому оренда Олександра Гладкого в Карпати життєво необхідна і форварду, і львівському клубу.

Потреба та спокій. Чому Карпати та Гладкий потрібні один одному

Александр Гладкий (в центре), vk.com/fckarpaty

Більшості людей бракує впевненості – віднайти її у рамках шаленого темпу життя, професійної конкуренції й постійних вимог складно. Якщо одні витримують тиск, а інші ламаються, то є такі, які змінюють обстановку в пошуках як упевненості, так і стабільності. Є ті, які бажають, аби їм довіряли повністю, покладали всі свої надії й повторювали: «Зробити це можеш тільки ти». Це додає крил, збільшує власне «Я» і підкреслює індивідуальність. Щоправда, подібне трапляється вкрай рідко, тому виникає потреба доводити свою необхідність та унікальність. Постійно, тут і вже.

У спорті загалом й у футболі зокрема це явище поширене як ніде. На твоє місце є море претендентів, які в будь-який момент готові замінити й довести, що виконують роботу не гірше за тебе. Комусь грати у футбол у таких умовах комфортно, а комусь – навпаки. Олександр Гладкий належить до другого типу гравців.

Скільки б не говорили про «дерев’яність», «транжирство» моментів і відсутність мислення на полі, ніхто не посперечається, що для нинішнього чемпіонату України Гладкий – форвард рівня «топ». Правда, лише тоді, коли весь атакуючий потенціал команди зводиться до «Сашко, мусиш забити – більше ж нікому». Тоді Гладкий забиває й віддає, безупинну носиться по полю й стелиться в підкатах, падає й підіймається. Гладкий відчуває себе потрібним. Саме в такі моменти він «живчик» і «енерджайзер», який завжди готовий запропонувати і віддати всього себе команді.

vk.com/fckarpaty

Один нюанс: не всі команди готові навпроти слова «напад» поставити всього одне прізвище – «Гладкий». Це заганяє гру в чіткі рамки та створює обмеження. Бо Гладкий не з тих нападників, які самі собі створюють моменти, низько опускаються за м’ячем і сприяють не тільки завершенню, а й створенню.

Парадоксально, але при такій обмеженості Олександр не хоче і не готовий бути другим чи третім форвардом. Він починає нервувати й, що головне, при потребі замкнути простріл, реалізувати вихід сам на сам чи влучно пробити головою з кількох метрів. Всі його вміння кудись зникають. І навіть те, що він вміє краще за все, ніяк не виходить. Починає вилазити і «дерев’яність», що вже стала мемом, і гольові засухи. Гладкому терміново слід змінити прописку й поїхати туди, де він життєво необхідний. Саме тому форвард знову опинився в Карпатах.

Тут у нього нема конкуренції. Тут він «№1» – беззаперечний і єдиний.

vk.com/fckarpaty

Так, у Львові Гладкому нема альтернативи. Й це проблема Карпат, а не Гладкого. Йому потрібен саме такий варіант – без конкуренції. І він його отримав. Це ідеальна можливість відновити реноме хорошого форварда, знайти втрачену впевненість і, чим чорт не жартує, отримати виклик до збірної.

У свою чергу Карпати готові будувати атаку навколо персони одного нападника, бо інших варіантів у них банально нема. Звісно, це вчергове виходить за межі широко анонсованої й розрекламованої клубної філософії. Замість таланту із академії Леви готові зробити ставку на вікового форварда, який перебуває не в найкращій формі і психологічному стані. Відновитися Гладкому допоможе сліпа віра тренерського штабу в його бомбардирські можливості. А тренерам, повторюсь, діватися нікуди – альтернативи Олександру нема.

Це не трансфер на перспективу. Це чітке вирішення нинішніх проблем, та ще й обох сторін: і футболіста, і клубу. Перший отримає колосальну довіру й гарантоване місце в старті, а другий – форварда, який знає, як забивати в чемпіонаті України. Бачили турнірну таблицю? Так от, уявіть, що вибиратися з дна Карпатам доведеться без жодного нападника в ростері. Невесела ж картина.

vk.com/fckarpaty

Тому варто прибрати саркастичну усмішку, ввімкнувши найближчий матч Карпат. Там ми побачимо старого-доброго Сашка Гладкого (й вже частково побачили в грі з Олександрією). Форварда, який не володіє неймовірним талантом, але готовий віддати всі сили й вміння за команду, яка не може без нього обійтися. Така вже він людина.

Не всім ж за Динамо і Шахтар забивати. Комусь це треба робити й у футболці Карпат.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 10:20
3
1
вчера, 10:20
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?