Лента новостей

Прес-аташе Олімпіка звинувачують у грі в так званому чемпіонаті ДНР. Він усе заперечує
...

Олег Барков (справа) у матчі так званого чемпіонату ДНР, фото - зі сторінки Арсенала у Вконтакте
Чи будуть якісь дії від Комітету з етики та чесної гри або КДК ФФУ?

Олег Барков, керівник прес-служби клубу УПЛ ФК Олімпік, грав у так званому чемпіонаті ДНР за команду Арсенал з Макіївки. Відповідну інформацію опублікував на власній сторінці у Facebook журналіст Олександр Гапоненко.

Барков відіграв як мінімум один матч у 2016 році, зігравши 16 липня проти команди Доломіт з Докучаєвська. На підтвердження своїх слів Гапоненко наводить фотографії та звіт з матчу, опублікований у соціальній мережі «ВКонтакте».

Пресс-атташе Олимпика Олег Барков играл в чемпионате ДНР Тут такое дело. Зрада такая, что аж Гай шумит. Неприятно об…

Gepostet von Alexandr Gaponenko am Dienstag, 30. Oktober 2018

На фотографіях чітко видно Баркова, також є його фото на лаві для запасних і на полі — керівник прес-служби вийшов на заміну в матчі.

Ба більше, Барков не лише грав за Арсенал, але й написав про це матеріал на їх сторінці зі згадкою про «чергову гру так званого чемпіонату ДНР», підписавшись власним іменем.

Як стверджує Гапоненко, перша інформація про можливу участь Баркова в матчах так званої ДНР з’явилася днем раніше, у коментарях під постом про інтерв’ю гравця Олімпіка Олексія Гая.

Тоді ж Олег Барков заперечував будь-які ігри за Арсенал за останні 4 роки, заявляючи, що востаннє він грав за клуб в 2013 році:

«Так, я грав в цій команді, ще до війни. І цьому фото сто років в обід. Але до чого тут так званий «чемпіонат днр» (в оригіналі без «так званої», — прим.)? Я ж не відповідаю за те, що було після мене».

«Я повторюю, я грав ДО, в чемпіонаті області, на любительському рівні, тренувався з хлопцями, грав «зимку», але до так званого «чемпіонату днр» ти мене не приписуй».

Після поста Гапоненка Олег Барков опублікував відповідь на своїй сторінці у Facebook. Наводимо її мовою оригіналу, без правок та редагування:

«Меня тут обвиняют в том, что я якобы играл в чемпионате днр. Пожалуй, нужно расставить все по своим местам.

1) я НИКОГДА не играл в чемпионате днр, как пишет Гапоненко. Это легко проверить, поэтому в случае, если Александр не извинится, я буду защищать свою репутацию в суде.

2) с января 2016 до января 2017 я проживал на временно оккупированных территориях, там моя родина. Я играл на любительском уровне в команде с названием Арсенал, которую организовали ещё до войны мои друзья. Но ни в каком чемпионате днр я не участвовал.

3) Да, я тренировался и играл в 2016 году в футбол на временно-оккупированных территориях, по выходным, как и все. Любительский уровень, любительские турниры. Не чемпионат!

4) на тот момент я не мог выехать на свободную территорию Украины, на то были личные и семейные причины. Но я никогда не поддерживал сепаратизм, всегда был патриотом своей страны, о чем знают все.

5) для меня Донбасс — это часть Украины. Кто так не считает, с тем мне не по пути.

P.S. Лично Александру Гапоненко. Человек, который после увольнения с Футбол 24 пол года не может найти работу, явно показал почему. Без фактов и доказательств Александр бросается голословными обвинениями угрожая расправой в футбольных органах, при этом навешивая ярлыки на людей. Гапоненко подменяя факты своими домыслами делает ровно то, чем занимаются российские пропагандисты во главе с Киселевым. Для меня сегодня Гапоненко умер как журналист».

У пості Барков заявляє, що грав на любительському рівні за команду Арсенал, хоча за день до того він запевняв, що не грав за будь-яку команду з 2013 року.

Попри те, що Олег Барков стверджує, що не грав в так звному чемпіонаті ДНР, інформація про матч між Доломітом та Арсеналом (16 липня 2016 року), який завершився з рахунком 3:8, є на сайті так званого чемпіонату ДНР.

Президент Олімпіка Владислав Гельзін в коментарі кореспонденту Sport Arena заявив, що нічого не знав про цю ситуацію. І перш ніж якось реагувати, потрібно розібратися: «По-перше, потрібно дізнатися, що це не було якоюсь надуманою історією. Вияснити все».

КДК ФФУ пожиттєво відсторонює від футболу гравців, які виступали за команди так званої «ДНР». Подібних ситуацій з працівниками футбольних клубів раніше не було.

Sport Arena звернулася за коментарями до Олега Баркова, президента Олімпіка Владислава Гельзіна та Комітету з етики та чесної гри ФФУ.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
190
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?