Президент Десни відкликав свій голос за введення єдиного телепулу під егідою ТК Футбол

...

Вчора ініціативу підтримали сім клубів Прем'єр-ліги.

Президент Десни відкликав свій голос за введення єдиного телепулу під егідою ТК Футбол
facebook.com/desnafc

На офіційній сторінці Десни в Facebook було опубліковане публічне зверення президенту клубу Володимира Левіна, в якому від анонсував відкликання власного голосу за введення єдиного телепулу під егідою ТК Футбол.

Нагадаємо, вчора 7 клубів української Прем’єр-ліги проголосували за єдиний пул від ТК Футбол.


Ниже наведено повний текст звернення Левіна.

«Ми, футбольний клуб Десна, за розвиток і популяризацію футболу в Україні, тому ми, звичайно, підтримали створення єдиного пулу. Тим більше, що в свій дебютний сезон у Прем’єр-лізі ми працювали з телеканалами «Футбол», і можемо відзначити хорошу, якісну співпрацю.

Але, у той же час ми розуміємо, що футбол повинен бути відділений від політичних аспектів, що спостерігається у даний момент — передача всіх прав на трансляцію футбольних матчів має бути за згодою всіх клубів. Потрібно сідати за стіл переговорів і розглядати всі аспекти створення такого важливого пулу — як для трансляторів, так і для клубів. Ми за прозору, успішну і перспективну систему.

Вважаємо, що цей прецедент може негативно відбитися на всіх клубах УПЛ, оскільки, з одного боку, фінансові показники і розрахунки на засіданні Президії УПЛ не були представлені. З іншого боку, після виступу керівництва ФК Олександрія, ми побачили гоніння, якими піддаються окремі футбольні клуби.

Тому, я, як президент ФК Десна, до врегулювання політичних питаннь, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх об’єктивно-необхідних документів з питання введення єдиного телепулу на розгляд УПЛ, відкликаю свій голос за введення єдиного телепулу.

Окрім усього вищевикладеного, хотілося б озвучити проблему недостатньої публічності засідань УПЛ та підготовки питань, які виносяться на розгляд».


У травні директор телеканалів «Футбол 1/2» Олександр Денисов заявив, що УПЛ представить результати тендеру щодо єдиного пулу в червні.

Раніше президент УПЛ Томас Грімм казав, що тендер повинен принести велику суму грошей, а журналіст Ігор Циганик повідомляв, що деякі клуби чемпіонату вже домовляються з телеканалами без посередників щодо трансляції власних домашніх матчів в наступному сезоні.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Десна
Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
438
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?