Sportarena

Президент ПФК Львів Копитко спростував чутки про можливе припинення існування клубу

...

Та підтримав ідею існування у Львові кількох клубів вищого дивізіону.

Президент ПФК Львів Копитко спростував чутки про можливе припинення існування клубу

facebook.com/fclviv2006

Офіційний сайт ПФК Львів опублікував публічне звернення від імені президента клубу Богдана Копитка, в якому спростовуються чутки про можливе припинення існування клубу.

Повний текст заяви наведено нижче.


«Звертаюся до вас, у зв’язку з останніми повідомлення у ЗМІ про нібито припинення існування клубу ПФК Львів. Одні пишуть, що це станеться зимою, інші — в кінці чемпіонату. Прошу не писати нісенітниці, так як з впевненістю заявляю: клуб існував, існує і буде існувати! І ще не раз ім’я професійного клубу Львів прогримить на теренах футбольної України. Не знаю кому вигідно подавати неправдиву інформацію та вводити вболівальників в оману. Я особисто за те, щоб у Львові було як мінімум два футбольних клуби в УПЛ, а дасть Бог і з наступного сезону буде три. Від цього виграють тільки львівські вболівальники перед якими відкриються справжні футбольні баталії за ім’я найкращої команди міста Лева.

На даний момент клуб переживає не найкращі часи та знаходиться на дні турнірної таблиці. Ми щиро хочемо реабілітуватись перед своїми вболівальниками, адже потроху знаходимо свою гру та прогресуємо. Ми станемо сильнішими з вашою підтримкою. Всі перемоги ще попереду, ми не раз демонстрували, що Львів — це команда з характером, і ми ще неодноразово це докажемо».


Нагадаємо, ПФК Львів фігурував у плані львівських Карпат про об’єднання трьох найбільших клубів міста в Народний клуб. На початку жовтня журналіст Ігор Циганик повідомив, що переговори між керівниками клубів ще не починалися.

На сьогоднішній день Львів займає останнє, дванадцяте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи однакову кількість очок с Олімпіком та Ворсклою (у всіх трьох — по 8 очок).

Наступний матч колектив Володимира Мазяра проведе в неділю, 27 жовтня, проти Десни.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?