Лента новостей

Реал купить Куртуа. Що робити Луніну?

Тибо Куртуа, Getty Images
Три варіанти від Ігоря Бойка.

Європейські ЗМІ звідусіль пишуть, що Реал купує Тібо Куртуа у Челсі. Для Андрія Луніна це дуже й дуже погана інформація. Одна справа, коли основними конкурентами в команді є Кейлор Навас, непоганий, але все ж віковий голкіпер, якого завжди були не проти були замінити на суперзірку, та типовий резервіст Кіко Касілья, а зовсім інша справа — Тібо Куртуа.

У нього Лунін боротьбу за місце в стартовому складі не виграє. Принаймні, якщо брати ситуацію на сьогодні.

Тому потрібно щось робити. Ось кілька варіантів, які можна розглянути.

1. Друга команда Реалу

Цілком нормальна ситуація для Реала, коли молоді гравці розпочинають кар’єру в Реал-В. Навіть якщо вони неймовірні таланти та куплені за великі гроші. Лунін, мабуть, не дуже хоче грати за другу команду.

Немає ніякого сорому відіграти за Реал Кастілью в Сегунді Б. За цей час вивчити мову, призвичаїтись до нової країни та нового клубу. Та й це дозволить отримати ігрову практику й бути на видноті у тренерів першої команди. До того ж за цей час Лунін покаже себе перед іншими клубами. А вже взимку після усього цього стартового періоду можна йти в оренду. Якщо вдасться себе показати за Реал-В, то можна отримати запрошення від непоганого клубу, який буде розраховувати на нього у якості основного голкіпера.

«Лунин в Реале? Они хотят повторить путь Барсы с Чигринским»

Цей варіант навіть підходив для ситуації з основном голкіпером Навасом. А потім через рік після обжитків в Мадриді та піврічної оренди з постійною ігровою практикою можна буде заново дивитись на свої перспективи. Тоді є шанс сподіватись на боротьбу за місце в основі Реала чи розглядати варіанти оренди, продажу, або фірмової для Реала продажу/оренди з правом викупу протягом наступних двох років за фіксовану суму.

Цей варіант навіть більше підходить для ситуації, коли буде Навас, а не Куртуа. Бо має статись щось дійсно неймовірне, аби Куртуа через рік настільки розчарував, щоб його вирішили замінити.

лунин реал мадрид
Андрей Лунин, @madridcentre

2. Пошук клубу в Іспанії

Все ж Лунін перейшов до Реалу, тому хоче спробувати закріпитись в цьому клубі.

Якщо Лунін не хоче в Реал-В, то потрібно шукати варіант в Примері з однорічною орендою.

Але тут є відразу декілька застережень. Далеко не кожна команда готова буде довіряти молодому голкіперові, який приїхав з далекої країни, не знає мови та повинен звикати до нового способу життя. До того ж не варто забувати про правила громадян з-за меж ЄС.

Лунін ще не в Реалі. Але там у нього вірять

Тобто беручи в оренду Луніна просто зараз, новий клуб повинен бачити в ньому достатньо сильного гравця для стартового складу. А не такого, кому потрібен час на адаптацію та можлива довіра на випадок помилок чи нервозності в діях. Й на один лише рік.

Якщо таке вдасться знайти, то потім ситуація наприкінці сезону має повторитись. Лунін повертається до Мадриду, а потім можна розглядати свої шанси на конкуренцію з Куртуа й інші варіанти, які розписано вище.

Андрей Лунин
Андрей Лунин, facebook.com/FCZoryaLuhansk

3. Забути про Реал взагалі

Якраз сам Куртуа свого часу потрапив точно в таку ж ситуацію, коли його викупив Челсі у Генка. Тоді молодий голкіпер не мав ніяких шансів заграти у складі Челсі через праймовий період Петра Чеха. Тому Челсі просто відправив Куртуа до Атлетико на два роки.

Звісно, там Куртуа не думав ні про який Челсі, про майбутню боротьбу з Чехом за місце в стартовому складі команди, а просто грав у футбол за свою нову команду. Більше того, коли настав час повертатись до Лондона, бельгієць не надто горів бажанням це робити. Він відіграв за Атлетико три сезони (з ним продовжили оренду), завів дітей в Мадриді та завжди хотів залишитись там.

Але він повернувся в Челсі та витіснив з основи багаторічного голкіпера команди. Чим не приклад для Луніна?

Реал підписав з молодим українцем контракт на 6 років, заплатив за нього велику суму з бонусами, тому розраховує на нього. Якщо й не на воротаря для своєї першої команди прямо зараз, то, можливо, через декілька, а то й через багато років. Не варто забувати й про можливість вкладення для подальшого заробітку.

В Реалі, мабуть, самі зацікавлені в тому, аби знайти найкращий варіант для Луніна. Оренди на два роки в будь-яку більш-менш сильну команду — чудовий варіант. Підписуючи гравця на такий термін, клуб може будувати щодо нього якісь плани, розвивати для себе та бачити перспективу. Якщо клуб рівня Атлетико без проблем взяв в дворічну оренду Куртуа, то можуть знайтись й ті, хто готовий взяти й Луніна.

Якщо не думати про Реал просто зараз, тоді це не обов’язково мають бути клуби з Іспанії. Потрібно просто шукати команду, яка б погодилась на такі умови, та будувати свою кар’єру там.

Ситуація не змінюється: якщо добре грати, то Реал зверне увагу.

Андрей Лунин еал
Андрей Лунин, realmadrid.com

***

Зрештою, з покупкою Куртуа Луніну взагалі немає ніякого сенсу залишатись в Реалі на найближчий сезон. А ще варто згадати, що Кейлор Навас говорив, що не збирається нікуди йти. Касілья той точно нікуди не піде самовільно, його роль резервіста повністю влаштовує.

Пробувши кілька тижнів у якості гравця Реала, Луніну все ж доведеться шукати варіанти продовження кар’єри. Наша пісня гарна й нова, розпочнемо її знову?Ломаченко - Педраса: полное видео боя

Ломаченко - Педраса: видео боя, лучшие моменты

Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?