Рябоконь: «Вважаю, що 33 очок достатньо для потрапляння в першу шістку»

...

Сьогодні чернігівці розгромили Карпати у Львові (6:2).

Рябоконь: «Вважаю, що 33 очок достатньо для потрапляння в першу шістку»
Олександр Рябоконь, scdnipro1.com.ua

Головний тренер Десни Олександр Рябоконь прокоментував розгромну перемогу своєї команди над Карпатами (6:2). Після цієї звитяги чернігівці набрали 33 очки, чого, на думку наставника, буде достатньо для потрапляння у першу шістку команд чемпіонату України.

«Напевно, важко буде коментувати цей матч тренеру львівської команди, але мені також не дуже легко, все таки великий рахунок. Прикро за Карпати. Ми створили багато моментів, дуже добре рухались та вмикали швидкості, тому вдячний хлопцям за гру», — цитує Рябоконя офіційний сайт Карпат.

«Нам потрібно працювати у багатьох компонентах. Була впевненість, що ми мали брати три очки, продовжувати боротьбу та з гарним настроєм підійти до останньої гри у цьому році проти київського Динамо».

«Поки що за друге місце ми боротись не будемо. Ми ставили перед собою завдання потрапити у першу шістку, вважаю, що 33 очок достатньо для цього. У нас залишився один поєдинок, ми реально оцінюємо ситуацію та розуміємо, що зустріч проти киян буде важка. Після такого рахунку, їхнє ставлення до поєдинку з нами буде дуже серйозним».

«На сьогоднішній день дві команди сильніші у всіх компонентах, ніж інші. Можливо, за заліковими балами це не так помітно, але Шахтар та Динамо наразі це не наші суперники».

Наразі Десна займає друге місце у чемпіонаті України, маючи однакову кількість очок з Динамо, проте кияни сьогодні ще зіграють свій матч із Зорею.

Десна і Динамо зігрють у Чернігові 15 грудня. У матчі першого кола команда Рябоконя перемогла біло-синіх у Києві з рахунком 2:1.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Десна
Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
168
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
420
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?