Санжар: «Хочу, щоб моє ім’я асоціювалося у Львові з перемогами»

...

Сьогодні про співпрацю з колишнім коучем Олімпіку оголосили офіційно.

Санжар Карпати
Роман Санжар, fckarpaty.com

Новий головний тренер Карпат Роман Санжар дав перший коментар після офіційного оголошення про співпрацю з клубом.

У коментарі офіційному сайту Левів колишній коуч Олімпіка зазначив, що за роботою скучив, а також хоче залишити своє ім’я в історії місцевого футболу.

«Безумовно, скучив [за роботою]. Присутній азарт, я в очікуванні нового виклику. Сьогодні провів перше тренування. Можна навіть сказати, що було присутнє хвилювання. Я задоволений роботою хлопців, їхнім ставленням до процесу. Думаю, що наша спільна робота принесе хороший результат», — розповів Санжар.

«Я не можу сказати, що дуже сильно втомився від роботи. Коли триває чемпіонат, у команди насичений графік і все це супроводжується емоціями, то певне нашарування присутнє. Однак навіть у цей момент я не втомився від роботи. Провів час вдома, із сім’єю, з сином. Він займається у футбольній школі в Києві. Я мав достатньо часу для того, щоб дати йому чимало підказок. Трохи відпочив і відчув, що мене тягне до улюбленої справи. Крім того, я не забував про роботу, їздив на курси, подивився на тренувальний процес у різних командах. Намагався спілкуватися з колегами, слідкував за УПЛ, Першою лігою, аналізував тренерські ідеї. Словом, намагався бути в тонусі».

«Моє рішення є цілком свідомим. Мене не лякає це, я впевнений у своїх діях, у своїх помічниках і карпатівському колективі. Впевнений, що мені вдасться пройти достойний шлях з Карпатами. Для мене не важливо просто очолити Карпати. Має значення інша річ — хочу, щоб моє ім’я асоціювалося у Львові з позитивними моментами і перемогами. Хочу подарувати радість вболівальникам».

До призначення Санжара першою командою Карпат керував Олександр Чижевський, який разом зі своїм тренерським штабом не продовжить роботу в структурі клубу.

До перерви на матчі збірних львів’яни підійшли в статусі передостанньої команди Favbet Ліги. У перших 6 турах команді вдалося здобути лише одну перемогу.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Карпаты
Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
433
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?