УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Санжар: «У Карпат був план на гру, але ми самі собі привезли голи»

...

Леви дома програли Шахтарю.

Санжар: «У Карпат був план на гру, але ми самі собі привезли голи»
Роман Санжар, fckarpaty.com

Головний тренер Карпат Роман Санжар прокоментував результат матчу 13-го туру Favbet Ліги проти Шахтаря (0:3). Наставник зазначив, що команда сама собі привезла голи і не зуміла вернутись в гру, не використавши декілька хороших моментів.

«У нас був план на гру, який зламався на 9-й хвилині, коли ми самі собі привезли гол. Згодом ми розпочали діяти активніше, грати вище та пресингувати. Вважаю, що у першому таймі ми зіграли гідно, у нас були певні моменти та практично нічого не дали зробити біля своїх воріт. По перерві грали активно, але після пропущеного голу зі стандарту нам важко було щось зробити», — цитує Санжара офіційний сайт Карпат.

«Ми йшли вперед, не зупинялись та, мабуть, це було на руку Шахтарю, адже у нас були вільні зони за спинами. Так, були моменти біля наших воріт, а ми, попри всі наші старання, так і не знайшли свій шанс. Самі собі привезли голи та не змогли виправити ситуацію».

«Це не перший матч, коли нам не вистачає майстерності у завершальній фазі. Я в кожній грі намагаюсь застосовувати різні поєднання гравців, але ці моменти, які у нас є, ми не можемо реалізувати. Не зважаючи на те, що Деда вчора зіграв за дубль два тайми, я йому довірив місце на полі. Потрібно сказати, що він знайшов свої нагоди, завдавав удари та гостро відкривався, тому і надалі будемо залучати його до першої команди та довіряти місце у складі».

«Підківка здійснив неприпустиму помилку в моменті з першим пропущеним голом, і це при тому, що гра ногами – це одна з сильних сторін Романа».

«Нам не вистачає реалізації, тому що для того, щоб здобувати позитивний результат, потрібно забивати голи. Тільки з перемогами приходить впевненість у ігрових діях, а коли їх немає, то дуже важко. Потрібно працювати, терпіти та чекати міжсезоння».

Карпати посідають десяте місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. Наступний матч команда Санжара проведе 9 листопада в гостях проти Маріуполя.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
354
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?