Санжар: «Усім виплатять гроші, однак я хочу запитати інше: чи ось такою грою деякі хлопці заслуговують, щоб їм платили?»

...

Карпати займають передостаннє місце у чемпіонаті України після 17 турів.

Санжар: «Усім виплатять гроші, однак я хочу запитати інше: чи ось такою грою деякі хлопці заслуговують, щоб їм платили?»

Роман Санжар, fckarpaty.com

Головний тренер Карпат Роман Санжар прокоментував розгромну поразку своєї команди у матчі з Десною (2:6), заявивши, що деякі гравці Левів провалили гру з самого початку.

«Які можуть бути враження після такої гри… Мені дуже соромно за гру деяких наших гравців, які провалили цей матч. Я їм говорив у роздягальні до гри, що це останній домашній поєдинок у цьому році, прийдуть вболівальники, які від нас очікують навіть не так перемог, як насамперед самовідданості на полі та пристрасті. Ми тільки виходимо на поле – та одразу з перших хвилин деякі гравці провалюють цю гру», — цитує Санжара офіційний сайт Карпат.

«В мене дуже негативні емоції. Скажу чесно, що я з нетерпінням очікую на зимову перерву та думаю, що ця пауза та наші правильні дії у міжсезонні можуть допомогти команді».

«Я вже зробив правильні висновки, тож за яку мету ми будемо продовжувати боротьбу далі, буде зрозуміло після зимового антракту. Дуже багато позицій плануємо підсилити, але на даний момент багато говорити не хочу. У мене є сформована думка про кожного гравця, тому я чітко розумію картину та знаю, що робити далі. Безумовно, ми плануємо попрощатись з деякими футболістами. Однак не будемо форсувати події, у нас є ще одна гра, тому більш конкретно я зможу відповісти після неї».

«Затримка по заробітній платі? Вона абсолютно не критична, клуб виконає зобов’язання. Гра деяких гравців не може виправдовуватись тим, що їм за неї не платять. Усім виплатять гроші, однак я хочу запитати інше: чи ось такою грою деякі хлопці заслуговують, щоб їм платили? У Карпатах багато футболістів не дотягують до рівня, який хочуть бачити вболівальники, керівництво клубу. Для нас кожен матч – це стрес, але ми повинні пройти цей шлях, зробити чіткі висновки та під час зимового міжсезоння зробити все правильно».

Після 17 турів Карпати займають пердостаннє місце у чемпіонату України — у Левів лише 11 очок. У наступному турі Карпати у Полтаві зіграють з Ворсклою.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Карпаты

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?