Показать табло
Лента новостей

Шахтар замінив Азеведо Матвієнком, Ворскла та Верес шукають підсилення. Базарний день в УПЛ

Микола Матвієнко, shakhtar.com
Sport Arena коментує найцікавіші трансферні новини та чутки трансферного вікна в України за 11 січня.

Азеведо таки залишив Шахтар, Матвієнко - повернувся

Після кількох днів перебування в Греції Марсіо Азеведо нарешті домовився про перехід в ПАОК на правах оренди. В його бажанні залишити команду немає нічого дивного, зважаючи на те, що і Мірча Луческу, і особливо теперішній тренер Паулу Фонсека не особливо довіряв бразильцю. Після одного з останніх матчів у складі Шахтаря за участю Азеведо Фонсека навіть сказав, що деякі з гравців можуть більше отримати шанс. То був явний непрозорий натяк на резервного лівого захисника команди.

Цікаво, що під час переходу з Металіста Азеведо обіцяли велике майбутнє в Шахтарі. В Харкові він показав себе з найкращого боку, швидко ставши найкращим лівим захисником чемпіонату України. Шахтар ніяк не міг знайти потрібного лівого захисника після Резвана Раца. Але різкий прогрес Ісмаїлі відправив Азеведо в глибокий запас.

Швидше за все, це було лише співпадінням, але разом з прогресом Ісмаїлі сам Азеведо почав грати гірше. Зізнатись щодо точних причин ніхто, мабуть, не захоче, але факт залишається тим, що колишній гравець Металіст зовсім не зумів заграти у складі Шахтаря, а вже за часів Фонсеки став лише далеким резервістом на своїй позиції.

Щодо Матвієнка, то дещо навіть шкода, що він вже повернувся до Шахтаря. Навряд чи він отримає там багато шансів зіграти, а для прогресу молодого гравця це вкрай важливо.

Ворскла підписує досвідчених та переглядає молодь

Напередодні відльоту на перший збір в Туреччина Ворскла підписала контракт з першим зимовим новачком Денисом Васіним з Чорноморця, а також взяла на перегляд відразу кількох гравців з команд Першої та Другої ліги.

Тут ситуація нагадує давню пісенька: «Наша пісня гарна й нова, починаєм її знову». Василь Сачко вже не один рік працює головним тренером Ворскли, до гри його команди можна звикнути, так само як і до кадрових рішень. За цей час полтавці ледь не кожних півроку беруть на перегляд гравців з нижчих ліг, з деякими потім підписують контракти, але жоден з них потім не заграв.

Ось і тепер Андрій Дєдяєв з Енергії чи Сергій Кисленко з ФК Львів — дуже цікаві гравці на рівні Другої ліги. Але навіть якщо вони мають потенціал колись вирости у гравців рівня Ворскли (восени вони точно такими не були), то їм треба деякий час та можливість для розвитку. Сучасна Ворскла такої можливості не дає, з цим треба змиритись вже.

vorskla.com.ua

Зате у Сачка добре виходить вводити до гри команди вже сформованих досвідчених гравців, які розкриваються та переживають свої найкращі роки там. Якраз підписання 28-річного Васіна більше користі Ворскли. Він повинен додати розмаїття в лінії атаки, адже може зіграти на декількох позиціях, а найголовніше — вміє приймати участь в гольових атаках. Восени в Чорноморці, а ще до того в складі Сталі Васін грав непогано, краще в його кар’єрі не було.

Верес продовжує робити ставку на досвід

Мабуть, в самому Вересі не очікували такої прудкості вже в першому сезоні в Прем’єр-лізі. На зимову перерву рівняни пішли в першій шістці, й аби затриматись там, готові й надалі підписувати досвідчених гравців.

Першим цієї зими став Максим Каленчук з Олександрії, а тепер до команди перейшли Денис Кожанов та Антон Поступаленко. Не варто представляти кожного з них, адже вони обидва немало грали у найвищому дивизіоні чемпіонату України. І Кожанов, і Поступаленко уже пройшли пік своєї кар’єри, проте теперішньому Вересу вони цілком можуть допомогти.

Щоправда поспішати з їх роллю в команді не варто. Якби Юрій Вірт залишився головним тренером, то ці два підписання були б дещо дивними. В першій частині сезону у Вереса просто не було позиції центрального атакувального хавбека, на якій зазвичай грає Поступаленко, а на флангах півзахисту побудова гри вимагали швидких вибухових гравців, але таких характеристик у Кожанова не було навіть у найкращі часи. У Юрія Свіркова, звісно, буде своє бачення щодо гри команди, тому Кожанов та Поступаленко цілком можуть йому знадобитись.

У Вересі обіцяють, що це ще не кінець. Варто очікувати на Микиту Каменюку та ще точно якогось форварда. До того ж пішли з команди брати Геннадій та Євген Пасіч, звільнивши місця для інших новачків. У Вересі футболістів міняють дуже легко.

Ощипко буде грати за Сталь

Звичайно, Сталь різко не стане командою, яка буде боротись за інші місця, окрім виживання в Прем’єр-лізі, але підписання Ігоря Ощипка показує, що тепер команда не буде виїжджати тільки на молоді.

Ощипко вже фактично закінчував кар’єру через травми, але потім повернувся в футбол, зігравши непоганих півроку за ФК Львів. Він хоч і ветеран вже, але має непогані навички та досвід, який знадиться Ніколаю Костову в другій частині сезону.У вас есть модный мессенджер Телеграм? ДА / Нет.

Сохранить
Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?