Лента новостей
Публикации

Шахтарю приписують інтерес до молодого хорвата, новачки Чорноморця та Маріуполя. Базарний день в УПЛ
...

Нікола Моро, hns-cff.hr
Sport Arena коментує найцікавіші трансферні новини та чутки трансферного вікна в України за 19 січня.

Шахтар пов'язують з хорватським талантом Моро

Десь швидко після початку війни на Донбасі та вимушеного переїзду Шахтаря Рінат Ахметов дав зрозуміти керівникам клуба, що Гірники не будуть активно купувати гравців. Звичайно, Шахтар у ці роки намагався знайти підсилення, підписував не тільки українців, але й легіонерів. Проте дуже довго донецький клуб не зробив жодного трансферу з-за кордону.

Перехід молодого бразильця Додо став першим за багато років, але це швидше вимушена міра, адже через ситуацію з Даріо Срною клуб взагалі залишився з одним правим захисником.

Представники ЗМІ інших країн та інші люди, які відповідальні за появу інформації щодо трансферних новин, таких подробиць можуть і не знати. Тому вони увесь цей час приписували Шахтарю інтерес до багатьох відомих і, що навіть більш важливо, — дорогих гравців. Але навіть цього молодого бразильця Додо Гірники купили всього за 2 мільйони євро.

Можна сміливо передбачити, що 19-річний Нікола Моро насправді перспективний гравець, а у випадку продажу Фреда у Шахтаря з’являться гроші, проте дуже вже малоймовірно, що клуб відразу витратить 15 мільйонів євро на покупку молодого гравця. І хоча зараз у Ахметова не так все погано, як в 2014 році, але все одно правило працює — не ті тепер часи.

Звичайно, скаути Шахтаря можуть слідкувати за Моро, а великий хорватський слід в історії клуба примушує дивитись у той бік постійно. Але ж не 15 мільйонів євро.

Інформації про можливий від'їзд Луніна ще більше

Вчора вже доводилось наголошувати, що просто так два дні підряд інформація не може з’являтись. Сьогодні був третій день, коли іспанська преса повідомляла про можливий перехід Андрія Луніна в Реал Сос’єдад. Тепер виникло більше подробиць про перемови, знайомство з умовами батьків гравця та збільшення суми до 3 мільйонів євро.

Батько та агент Луніна у коментарі Sport Arena ніби й не підтвердив інформацію, але він просто сказав, що його син готується в Туреччині з Зорею та продовжить виступи в чемпіонаті Україні, а все решта не більше, ніж чутки. Проте з оригіналом інформації не викликає суперечки, адже говориться, що Лунін перейде в Реал Сос’єдад влітку.

Зрештою, варто лише повторити, що це може бути дуже цікавий та аж ніяк не передчасний перехід молодого голкіпера. Якщо він відбудеться, звісно.

Стали відомі імена потенційний новачків Чорноморця та Маріуполя

Здивування, що українські клуби не називають імена потенційний новачків пройшло. Сьогодні стали відомі деякі гравці, які проходять перегляд та грають у товариських матчах за Чорноморець та Маріуполь, зокрема.

Дійсно імена потенційних новачків цих команд з-за кордону мало про що говорять. Навіть професійний рівень роботи з пошуковиком гугла та інші методи не особливо допоможуть дізнатись щось конкретне про них у плані можливостей.

Нижчі дивізіони Франції стають справжнім джерелом для пошуків нових гравців. Зірка, Чорноморець, Маріуполь — усі беруть звідти. Але ще мало. Карпати орієнтовані на нижні дивізіони Італії та Іспанії, Сталь — Бразилії, а Олімпік усіх підряд готовий переглядати.

Можливо, й правильно роблять в клубах, що не називають імен своїх можливих підсилень. Хоча може вони й будуть підсиленням, чому ж ні.

Це була образа теперішнього рівня чемпіонату України, щоб було зрозуміло.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
195
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?