Sportarena

Шаран: будемо вирішувати питання по українському захиснику, який грав за кордоном

Олександрія потребує заміни Бондаренко.

Шаран: будемо вирішувати питання по українському захиснику, який грав за кордоном

Владимир Шаран, fco.com.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував можливі підсилення команди під час зимового трансферного вікна. За словами наставника, один із українських захисників протягом двох днів вирішить питання зі своєю закордонною командою, після чого може приєднатися до Олександрії.

«Сьогодні буде вирішуватися по одному гравцю, про якого я вже говорив. Хотілося б бачити його в нашій команді. Ще один гравець атакуючої ланки, і ще один — центральний захисник, але два-три дні вирішуються ці питання. Цих гравців я б хотів бачити в команді. Чи це той захисник, який грав за кордоном? Так. Він мені казав, що треба два дні, щоб вирішити питання з тією командою, в якій він зараз знаходиться», — сказав Шаран в ефірі Футбол 1/2.

Також тренер повідомив, що він вже відмовився від двох легіонерів, які знаходилися на перегляді в команді.

«На оглядинах було два легіонери, які на превеликий жаль [не підійшли]. Ми переглядаєм і переглядаєм футболістів, але це не того рівня гравці, яких би хотіли бачити в команді».

Раніше Володимир Шаран вже повідомляв про наміри купівлі українського захисника закордонного клубу, при цьому заявивши, що це буде не Євген Хачеріді.

Олександрія продала центрального захисника Валерія Бондаренко в Шахтар, тому клуб потребує підсилення лінії оборони.

На зимову перерву команда Шарана пішла на 3-му місці УПЛ, відстаючи від другого Динамо на 2 пункти. В активі Олександрії 36 очків після 18 турів.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena