УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Шаран: «Не знаю, може у нас з цим арбітром якісь особисті стосунки?»

...

Наставник був вилучений в попередньому матчі УПЛ через бурхливі емоції.

Шаран: «Не знаю, може у нас з цим арбітром якісь особисті стосунки?»
Владимир Шаран, dynamo.kiev.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ дискваліфікувати його на два матчі. Наставник був вилучений в матчі проти Олімпіка (0:0).

«Звичайно, моя провина є: не стримував емоцій. Я, як тренер, неправильно повів себе в деяких моментах, але і вилучення Юрія Паньківа, який зіграв в м’яч, а не в суперника; і ті слова, які я почув від арбітра матчу Сергія Бойка в перерві (ці слова КДК чомусь не врахувала),коли я звернувся до нього зі словами: «Сергій, що ви робите, там же не було вилучення у Паньківа, він же зіграв в м’яч, всі бачили». Бойко мені відповів: « Зачекай, ще другий тайм є. Ще подивишся що буде у другому таймі». Як після таких слів можна бути спокійним і керувати командою?», — цитує Шарана офіційний сайт Олександрії.

«У другому таймі капітан Олімпіка Дмитро Гришко зриває атаку. Я вимагаю від арбітра дати жовту цьому гравцю. Бойко підбігає і показує жовту картку мені. Четвертий арбітр, який був поруч із нами, каже: «Дай ще жовту і Гришку». Бойко розвертається і дає жовту Гришку».

«Я не знаю, про що це говорить, може у нас з цим арбітром якісь особисті стосунки? Це просто вже не перший момент із цим рефері. Я дуже добре пам’ятаю, коли в матчі проти Чорноморця Бойко на рівному місці, коли Сітало в боротьбі наступив опоненту на ногу, відразу показав Артему червону карту».

«Я думаю, що в подальшому, якщо Сергій Бойко буде обслуговувати матчі Олександрії, ми ще не раз побачимо цю неприязнь до команди і до мене особисто. Так, мені дуже неприємно, що я буду пропускати два наступні матчі в чемпіонаті. Я надіявся на один, але, моя провина лише в тому, що я не стримував емоцій проти цього арбітра».

Шаран не буде присутній на тренерському містку Олександрії в матчах проти Зорі (23 листопада) і Десни (1 грудня).

Олександрія йде на 5-му місці в турнірній таблиці Favbet Ліги, набравши 24 очка в 14 турах.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
18 ноября, 14:49
354
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?