УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Шаран: «Вперше за багато років не задоволений результатом матчу з Динамо»

...

Наставник вважає, що його команда нічим не поступилася супернику.

Шаран: «Вперше за багато років не задоволений результатом матчу з Динамо»
Володимир Шаран, fco.com.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував результат матчу 11-го туру Favbet Ліги проти Динамо (0:1). Наставник зазначив, що його команда добре грала і заслуговувала на нічию.

«Напевно, вперше за багато років я не задоволений результатом матчу з Динамо. Тому що вважаю, що ми ні в чому не поступалися супернику і звичайно заслуговували нічийний результат. Але майстерність динамівських футболістів безумовно вище, ніж олександрійців», — цитує тренера офіційний сайт Олександрії з посиланням на Ua-football.com.

«Грою задоволений. Ми досить непогано виглядали сьогодні. І комбінували… Але не вистачає завершального удару. Ми намагалися накривати суперника вище, нав’язувати йому боротьбу на його половині поля. В результаті отримали дуже швидку контратаку. Вона нас трохи надломила, але все одно в подальшому ми не розкривалися».

«У перерві попросили хлопців зіграти акуратніше в захисті, тому що у динамівців були моменти збільшити рахунок. Звичайно, ми хотіли зрівняти рахунок, і для цього були можливості, особливо в кінці гри. Банада міг завершувати, але зробив передачу на Шастала. В цілому я задоволений, але дуже багато сил було витрачено. Тепер завдання відновитися до четверга. Сподіваємося, що у Франції ми зможемо показати результат, який потрібний всій Україні, щоб поповнити очковий баланс».

Олександрія посідає 4-те місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. Наступний матч команда Шарана проведе в четвер, 24 жовтня, в гостях проти Сент-Етьєну в третьому турі групового етапу Ліги Європи.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?