Шіц: Говерла робить все, щоб зняти санкції

Иван Шиц, fcgoverla.uz.ua
Генеральний директор Говерли Іван Шіц розповів Sport Arena, чим займалася ужгородська команда під час паузи в чемпіонаті та як проходить процес заявки футболістів, підписаних ужгородцями влітку.

Вже традиційно на період без офіційних матчів Говерла «зачинилася» за допомогою інформаційного вакууму, під час перерви в чемпіонаті для поєдинків збірних не подаючи жодних ознак активності. Ми вирішили потурбувати генерального директора клубу Івана Шіца, щоб дізнатися останні новини з табору закарпатців.

«Спарингів не було, і команді надали вихідні дні, — каже Іван Тиборович. — В п’ятницю гравці приступили до тренувань і розпочали підготовку до зустрічі з Олімпіком. Матчі проводилися хіба що в середині команди — так звані «двухсторонки». Травмовані? Таких немає. Всі тренуються в звичному режимі, окрім Ягодінскіса (зараз знаходиться в збірній Латвії) і Кузика, який нещодавно повернувся з молодіжної команди України (U-20)».

Також в розмові з Іваном Тиборовичем не завадило поцікавитися і про кадрове питання з заявкою нових гравців, яке поки ніяк не вирішується для Говерли. Нагадаємо, після гри зі Сталлю (0:1) головний тренер Говерли В’ячеслав Грозний висловив сподівання, що команда в найближчий час заявить гравців, з якими ще влітку ФК підписав контракти. У свою чергу генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов заявив, що даний процес є неможливим через заборону ФІФА.

«Ці футболісти в нас на контрактах, але поки що не заявлені, — говорить Шіц. — Ми виконаємо рішення CAS, ФІФА, УЄФА та КДК ФФУ, і може тоді ФФУ дозволить нам заявляти нових футболістів. На сьогодні ми перебуваємо в процесі переговорів і виплат. Адміністрація клубу старається виконати всі вимоги, щоб зняти накладені на нас штрафні санкції».

Також Іван Тиборович прокоментував ситуацію із Дмитром Трухіним, справу якого проти Говерли ще в середині лютого задовільнив Галицький районний суд міста Львова.

«Трухін вирішив піти трохи іншим шляхом — він звернувся в суд загальної юрисдикції, — заявив Шіц. -Цей шлях заборонений не лише ФФУ, а й ФІФА, адже потрібно звертатися в спортивні арбітражні суди. На щастя, ми працюємо із органами Прем’єр-ліги і підпорядковуємося ФФУ. В суді, до котрого звернувся Трухін, відсутні регламенті норми, пов’язані з футболом. Наші юристи зараз з цим працюють, а в якому режимі — знає президент клубу».Участвуй в обсуждениях с админами сайта в паблик-чате Sportarena.com в телеграме.

Сохранить
Добавить комментарий
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?