Шовковський: «Хочу подякувати Йожефу Сабо, який повірив у мене, повірив у Шевченка»

...

Наразі екс-кіпер та колишній форвард разом працюють у збірній України.

Шовковський: «Хочу подякувати Йожефу Сабо, який повірив у мене, повірив у Шевченка»
Александр Шовковский (слева) и Андрей Шевченко, zbirna.com

Помічник Андрія Шевченка у збірній України Олександр Шовковський розповів про свої виступи за національну команду. За його словами, особливо він хоче відзначити Йожефа Сабо, що повірив в нього.

«Сучасна збірна України – компактність, баланс і колектив. Якби у збірній зразка 1999-го року був цей тренерський штаб… В першу чергу хочу подякувати Йожефу Сабо, який повірив у мене, повірив у Андрія Шевченка. Він дав можливість нам заграти у першій команді. Він брав Хацкевича і Белькевича, Юру Калитвинцева», — сказав Шовковський в ефірі шоу Вацко Light.

«Він дуже чудово розумів футбол. І команду Лобановського зібрав Сабо. Я навчаюсь у кожної людини, з якою працюю. Сабо був фантастично емоційний і це заважало йому дуже швидко робити якісь дії, які могли б вплинути на перебіг подій на полі. Він бачив помилку і починав: «Як так можна помилятися? Як таке можливо». А коли б він підказував, що робити, аби не припускатися знов таких помилок, це було б краще.

Мінімум нинішня збірна вже зробила – вийшла на Евро. Питання про перспективи треба ставити перед початком турніру. Ми не знаємо, хто в якому стані буде. Треба щоб усі були здорові, підійшли без травм. Тому цей процес завжди триває».

44-річний Шовковський виступав за Динамо з 1993 по 2016 рік, зігравши за клуб 426 матчів. Також він провів 92 гри за збірну України.

Екс-воротар допоміг команді Шевченко вийти на Євро-2020, він знаходиться у тренерському штабі України з вересня 2018 року.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
422
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?