Шовковський: «Офіційних пропозицій від Ахметова не було»

...

Проте президент Шахтаря хотів запросити воротаря до себе в клуб.

Александр Шовковский
Александр Шовковский, Getty Images

Колишній воротар Динамо Олександр Шовковський розповів про свій можливий перехід в донецький Шахтар. За його словами, свого часу президент Гірників Ринат Ахметов сказав йому, що обдумував такий трансфер.

«Офіційних пропозицій від Ахметова не було. Це було перед приходом Сьоміна. Перед чемпіонатом Європи я відпочивав у Франції, й в одному із ресторанів побачив Рината Леонідовича, який теж був із друзями. Наш столик був розташований так, що повз нього пройти на вихід було неможливо. Він проходив, привітався. Я – також. Почали розмовляти, й у процесі нашої дискусії, вона була досить цікавою, він сказав: «Узагалі, свого часу я хотів купити трьох гравців Динамо. Один із них – Олександр Шовковський», — сказав екс-кіпер в ефірі шоу Вацко Light.

«Я тоді відповів: «За всієї моєї поваги, як ви уявляєте, щоб я з Динамо перейшов до Шахтаря. На той момент мені було важко це уявити. Можливо, якщо б привезли КАМАЗ [грошей], була б інша розмова. Але я навіть уявити собі цей перехід не міг».

44-річний Шовковський виступав за Динамо з 1993 по 2016 рік, зігравши за клуб 426 матчів. Також він провів 92 гри за збірну України.

Екс-воротар допоміг команді Шевченко вийти на Євро-2020, він знаходиться у тренерському штабі України з вересня 2018 року.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
438
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?