УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Слободян: Оболонь-Бровар грала з футбольними пенсіонерами

...

Президент Пивоварів не відкидає можливості, що команда підійметься в класі.

Слободян: Оболонь-Бровар грала з футбольними пенсіонерами
Оболонь, fcbrovar.obolon.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

Президент Оболоні-Бровар Олександр Слободян поділився своїми враженнями після матчу 22-го туру з луцькою Волинню (2:4), а також прокоментував епізод з призначенням пенальті.

— Олександре Вячеславовичу, чого не вистачило вашим футболістам, щоб досягти позитивного результату у матчі з Волинню?

— Сказав хлопцям в роздягальні, що не всі однаково налаштувалися на гру і команда, яка грала з футбольними пенсіонерами, повинна була більше віддатися цьому протистоянню, проявити всі свої бійцівські якості. Особливо, враховуючи той факт, що грали на своєму полі. На жаль, цього не сталося і за більш менш рівній грі не змогли досягти бажаного результату. Вважаю, що наші хлопці навіть створили більшу кількість гольових моментів, але в другому таймі гра зламалася, хоча і арбітри також вплинули на хід поєдинку своїми односторонніми невірними рішеннями.

— Можете прокоментувати момент з призначенням пенальті?

— Дивився гру на трибунах. Зрозуміло, що у Першій лізі VAR не працює і якби тут воно втрутилося всі побачили б, що це було некрасиво і не зовсім гідно з боку арбітрів. Момент з призначенням пенальті викликав великий резонанс, але крім цього було багато епізодів, коли суддя ухвалював рішення не на нашу користь. Хай такі дії залишаться на совісті арбітрів.

У попередньому матчі в Волочиську також були питання по арбітражу, всіх переповнювали емоції. У наші ворота за весь сезон пробивали пять одинадцятиметрових, а ми всього один. На жаль, у нас занадто субєктивний футбол, але з 2003 року наша команда вже звикла до такого суддівства.

Вважаю, що на такі рішення арбітрів не повинні зважати футболісти, адже нічого не можемо змінити, але хотілося б щоб ЗМІ приділяли цьому увагу і впливали на роботу суддівського корпусу. Якщо представникам клубу не можна критикувати арбітрів, то мабуть це повинні робити журналісти. Потрібно повернути роботи арбітрів в нормальне русло.

— Ви говорите, що в складі Волині грали футбольні пенсіонери, але наприклад той же Кожанов сьогодні зіграв чудово і був на голову вищим за гравців Оболоні-Бровар…

— Звичайно, з роками майстерність не втрачається. У складі Волині грають кваліфіковані виконавці, які мають досвід виступів на високому рівні. Я наголошую на тому, що наші футболісти повинні були зіграти з більшою самовіддачею. У багатьох моментах хлопці віддавали зайві передачі назад, багато помилялися, обрізалися, навіть віддавали м’яча гравцям Волині, які не пресингували їх. Можливо, нашим футболістам не вистачило налаштування на гру.

— Команда цього сезону демонструє стабільний футбол. Перед клубом стоїть завдання підвищення у класі?

— Ставимо собі за мету перемагати у кожному матчі, адже в спорті іншого не може бути. Вважаю, що у нас є все для того, щоби команда могла достойно грати у Премєр-Лізі. У нашого клубу шість років була досить непогана історія виступів в Премєр-Лізі. Звичайно, теоретичні шанси на підвищення у класі залишилися, але після цієї поразки дуже складно буде поборотися за вихід у Премєр-Лігу.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 19:41
716
вчера, 19:41
09 декабря, 13:35
404
09 декабря, 13:35
18 ноября, 14:49
357
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?