Смалійчук: Арсенал дійсно хотів підписати Матвієнка, але Палкін зірвав перехід захисника

...

Захисник залишився в донецькому клубі.

матвиенко хинтереггер айнтрахт шахтер

Николай Матвиенко (слева), shakhtar.com

Футбольний агент Олег Смалійчук розповів, що генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін зірвав трансфер захисника Гірників Миколи Матвієнка в Арсенал. Каноніри дійсно хотіли підписати гравця збірної України, але перехід так і не відбувся.


– Чи відповідає дійсності інформація, що Арсенал із вашою допомогою хотів придбати Матвієнка?

«Так. Арсенал дійсно звернувся до мене і до мого партнера Артуро. Звичайно ж, клубом Арсенал на наші імена були виписані документи, які ексклюзивно уповноважували нас від імені лондонців вступити у переговори. Це був хороший проект, на якому Шахтар заробив би не тільки імідж, але й хороші гроші», — сказав Смалійчук в інтерв’ю Football24.ua.

– Що саме стало на заваді цьому трансферу?

– Це запитання варто поставити Палкіну. Цікаво, як він тепер буде дивитися в очі хлопцеві, у якого забрав шанс, можливо, всієї його кар’єри.

– Тобто, Сергій Палкін відповідальний за зрив трансферу Матвієнка в Арсенал?

«Зірвав перехід саме Палкін. Але як саме він буде відповідати і перед ким – це вже не мої проблеми. Єдине можу додати, що в Європі люди ведуть бізнес із поняттям етики та правил Fair Play, тому напрацьовані українські схематози в європейському футболі не проскакують. Потенційні покупці просто роблять висновки про таких менеджерів і перемикаються на інші варіанти».

– Про які схематози йдеться?

– Коли закінчиться період трансферів, я матиму більше часу і в деталях розповім про увесь український футбольний бізнес.

«Але повірте: таких прикладів, коли Зінченко йде безкоштовно, у нас буде ще багато. Подивіться, наприклад, у тому ж Transfermarkt, якому агенту належить 90 відсотків українських гравців (11 футболістів першої команди Шахтаря – клієнти компанії ProStar Вадима Шаблія). Ти або підписуєш із ним контракт, або у тебе в клубі все погано».

«А якщо, наприклад, батьки фізично не сприймають цього агента, нав’язаного менеджментом клубу, єдиний варіант – втікати звідти. Бо ти або підписуєш, з ким тобі кажуть, або борешся з системою і сидиш на лавці».

«Взагалі-то, нам вже давно потрібно пройти очищення, якщо ми хочемо конкурувати в Європі, а не отримувати по 5-6 голів в одному матчі. Тож деяким вітчизняним «менеджерам» я радив би вже потрохи запасатись вазеліном і постійно носити його з собою. Бо у будь-який час можуть викликати на килим».

Нагадаємо, що Арсенал запропонував Шахтарю варіант з орендою Матвієнка до кінця сезону за 4,5 мільйона фунтів з зобов’язанням викупу гравця за 22 мільйони. Гірники були готові відпустити захисника за 30 мільйонів фунтів.

Читайте такожНесостоявшийся трансфер: почему у Матвиенко было мало шансов уйти в Арсенал

Після зриву трансферу Матвієнка Арсенал взяв в оренду захисника Фламенго Пабло Марі.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?