Смалійчук: «Федецькому запропонував стати граючим тренером дубля, а Голодюк попросив його відпустити»

...

А Денис Мірошниченко веде перемовини з іншим клубом.

артем федецкий карпаты
Артем Федецкий, fckarpaty.com

Віце-президент Карпат Олег Смалійчук розповів, чому на збори в Туреччину з командою не полетіли Артем Федецький, Олег Голодюк, Денис Мірошніченко і ряд інших футболістів.

«По Артему питання наразі залишається відкритим. В інтересах клубу я прийняв рішення: треба давати дорогу молодим. Артему я запропонував стати граючим тренером дубля, а влітку перейти на довготривалу роботу в структурі Карпат. Мені б дуже хотілося, щоб він із нами працював ще багато років».

«Щодо Мірошніченка, то влітку у нього завершується контракт. Відповідно до регламенту ФІФА, він має право вести переговори з іншим клубом. Власне, я думаю, що він це і робить. З нашого боку логічне рішення – перевести гравця в дубль, щоб він тренувався там до літа», — цитує Смалійчука офіційний сайт Карпат.

«До Олега Голодюка у нас нема ніяких претензій. Він зрозумів, що прийшов період щось змінити, тому попросив його відпустити. Ми дуже вдячні йому за роки роботи і сподіваємося, що Олег колись повернеться в Карпати, адже він вже може називатися легендою клубу».

За словами Смалійчука Папа Гуйе приєднається до Карпат вже у Туреччині. Андрій Ременюк не полетів з командою через проблеми зі здоров’ям. Також від травми відновлюється Вільям де Камарго. Він зараз знаходиться у Леганесі і має повернутись до загальної групи за декілька тижнів. Щодо Данила Сікана, то він не захотів підписувати новий контракт і Карпати готові розглянути пропозиції від інших клубів.

Також Смалійчук сказав, що Карпати готові відпустити Мар’яна Шведа і Ореста Лебеденка, якщо пропозиції по гравцям задовольнять клуб.

Зараз леви перебувають на тренувальному зборі у турецькому Белеку, де планують провести 4 контрольні гри.

Карпати завершили першу частину сезону на 10-му місці в турнірній таблиці УПЛ.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
169
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
412
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?