Смалійчук: «Карпати — не якась радянська комісійна крамниця»

...

Клуб готовий продавати гравців, але тільки за певних умов.

Смалийчук Карпаты
Олег Смалийчук, fckarpaty.com

Віце-президент Карпат Олег Смалійчук розповів, чим керується клуб розглядаючи пропозиції щодо трансферу своїх гравців. Леви в першу чергу хочуть, щоб їхні вихованці могли прогресувати в новій команді.

«Щодо трансферної політики, то нам дуже приємний інтерес до клубних вихованців з більш потужних чемпіонатів. Але варто, щоб усі зрозуміли: ми не якась радянська комісійна крамниця, де можна дешево скупитися необхідним товаром. Нас цікавить спортивний проект».

«Тобто, якщо є пропозиція по нашому гравцю, ми насамперед звертаємо увагу на майбутній прогрес, на потенційний розвиток. Ми аналізуємо те, як гравці зможуть розвиватися, щоб в майбутньому приїхати і допомогти збірній України виконувати поставлені завдання», — цитує віце-президента Карпат офіційний сайт клубу.

Також Смалійчук сказав, що Карпати готові відпустити Мар’яна Шведа і Ореста Лебеденка, якщо пропозиції по гравцям задовольнять клуб. Лебеденком цікавиться іспанський Луго, а Динамо, Селтік, Леганес і Фенербахче хочуть бачити в своїх рядах Шведа.

«Швед та Лебеденко наразі не працюють в загальній групі, оскільки ведуться перемовини з іншими клубами, які хочуть бачити у себе цих гравців. У випадку, якщо пропозиція задовольнить Карпати і, насамперед, самих гравців, вони від нас поїдуть».

«При цьому я вкотре наголошую – у клубу нема необхідності проводити «новорічний розпродаж». Нас цікавить спортивна складова та майбутній ріст наших вихованців».

Карпати проведуть збори в Туреччині, де зіграють чотири матчі. Разом з командою на збори не полетіли Мар’ян Швед, Артем Федецький, Орест Лебеденко та ряд інших футболістів.

Леви посідають 10-те місце в турнірній таблиці УПЛ.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Карпаты
Добавить комментарий
Новости Футбола
27 января, 21:06
1017
27 января, 21:06
28 декабря, 13:35
445
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?