Sportarena

Смалійчук: «Карпати — не якась радянська комісійна крамниця»

Клуб готовий продавати гравців, але тільки за певних умов.

Смалійчук: "Карпати - не якась радянська комісійна крамниця" - Чемпионат Украины

Олег Смалийчук, fckarpaty.com

Віце-президент Карпат Олег Смалійчук розповів, чим керується клуб розглядаючи пропозиції щодо трансферу своїх гравців. Леви в першу чергу хочуть, щоб їхні вихованці могли прогресувати в новій команді.

«Щодо трансферної політики, то нам дуже приємний інтерес до клубних вихованців з більш потужних чемпіонатів. Але варто, щоб усі зрозуміли: ми не якась радянська комісійна крамниця, де можна дешево скупитися необхідним товаром. Нас цікавить спортивний проект».

«Тобто, якщо є пропозиція по нашому гравцю, ми насамперед звертаємо увагу на майбутній прогрес, на потенційний розвиток. Ми аналізуємо те, як гравці зможуть розвиватися, щоб в майбутньому приїхати і допомогти збірній України виконувати поставлені завдання», — цитує віце-президента Карпат офіційний сайт клубу.

Також Смалійчук сказав, що Карпати готові відпустити Мар’яна Шведа і Ореста Лебеденка, якщо пропозиції по гравцям задовольнять клуб. Лебеденком цікавиться іспанський Луго, а Динамо, Селтік, Леганес і Фенербахче хочуть бачити в своїх рядах Шведа.

«Швед та Лебеденко наразі не працюють в загальній групі, оскільки ведуться перемовини з іншими клубами, які хочуть бачити у себе цих гравців. У випадку, якщо пропозиція задовольнить Карпати і, насамперед, самих гравців, вони від нас поїдуть».

«При цьому я вкотре наголошую – у клубу нема необхідності проводити «новорічний розпродаж». Нас цікавить спортивна складова та майбутній ріст наших вихованців».

Карпати проведуть збори в Туреччині, де зіграють чотири матчі. Разом з командою на збори не полетіли Мар’ян Швед, Артем Федецький, Орест Лебеденко та ряд інших футболістів.

Леви посідають 10-те місце в турнірній таблиці УПЛ.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena