Лента новостей

Супряга ще не став основним у Дніпрі. Чи варто йому йти у Динамо?

Владислав Супряга, scdnipro1.com.ua
Артур Валерко пояснює, чому Супрязі треба було добре поміркувати перш ніж погоджуватися на перехід в Динамо.

Що наробив мадридський Реал з українським футболом!

Навіть консерватори повірили, що молоді вітчизняні гравці коштують грошей, та притому ще й значних. А якщо додати сюди виступи на міжнародних змаганнях, непогане (а як для юного віку — блискуче) CV, а також істерію в пресі з переліком всіх провідних чемпіонатів — то вуаля! Почесний президент типу «народний депутат» уже може називати цінник, який претендує на друге місце в списку найдорожчих всіх внутрішніх трансферів чемпіонату України за історію.

Влад Супряга опиняється у ситуації, коли у молодого гравця може запаморочитися голова. З одного боку, він дійсно здібний — і він про це знає. Це той унікальний випадок, коли порівняння з Андрієм Шевченком доречні — кожен, хто бачив молодого майбутнього Bambino d’Oro, погодиться — дніпрянин так само добре використовує простір, передачі на хід йому — як якісне пальне для спорткару, а досвідчені захисники — наче старі бочки на шляху з перешкодами.

З іншого боку, складається ситуація, коли перед ним відкривається «зелене світло». У Динамо дійсно проблема з форвардами, вона настільки очевидна, що півтора чистих центральних нападників, які є в розпорядженні Хацкевича, створили на обох аж один гол. Також давно очікують забивних атакерів і в усіх збірних України. Супряга на прямій магістралі до слави — йому треба тільки робити те, що він уміє. Чи може бути щось приємніше для гравця?

Хто такий Владислав Супряга і чому про нього стільки говорять

Однак клубна ситуація у Владислава, попри всі аванси та існуючі й неіснуючі інтереси, насправді непроста. Він не провів жодної хвилини в клубному сезоні Першої ліги — й справа не тільки у відрядженні на юнацький чемпіонат Європи. У СК Дніпро-1, віце-чемпіона Другої ліги та лідера Першої ліги, відразу після підвищення у класі стоїть завдання виграти медалі й перейти в УПЛ.

Супряга Динамо Днепр
Владислав Супряга, scdnipro1.com.ua

Команда під завдання просто не має часу панькатися з молодими гравцями й терпіти їхню природню нестабільність, двох інших героїв юнацького Євро вже визначили під оренду. І Супряга навряд чи матиме особливе ставлення — багато забиває значно більш досвідчений Куліш, відновився після травми й вимагає ігрового часу не менш талановитий і трішки старший Кожушко, чекає своєї ротації Войцеховський, у якого першолігових виступів більше за всю молодь разом узяту.

Отже, виникає парадокс — найталановитіший форвард України свого покоління опинився лише у ротації. Як і минулого сезону, до речі. Йти з СК Дніпро-1 прямо зараз, на піку інтересу, було б розумним рішенням.

Однак іти — куди? У те саме Динамо, де все ж є Бесєдін та пресингувальний футбол «без вістря»? У те Динамо, яке в погоні за лігочемпіонівським авансом та чемпіонським титулом апріорі не має права на помилку? У те Динамо, де сотні талантів приходили перспективними, а йшли вічними орендовцями? Так, саме туди — і питання тут у психологічній стійкості та спортивній конкурентності самого Владислава.

Те, що він талановитий — очевидно. Але наскільки він борець і боєць, чого вимагає щоденна боротьба за місце в основі? От тут ми й побачимо, якщо такий перехід відбудеться. Високий старт передбачає високі вимоги й загрозу падіння з не менш великої висоти. Можливо, значно простішим варіантом була б оренда в умовну Зорю чи закордонні клуби. Само собою, можна лишатися й доводити свій рівень у Першій лізі, яка сама по собі дуже непроста і також ламала багатьох, хто думав взяти її з приступу.

Я не буду стверджувати, що для молодого гравця перехід у Динамо — погано.

Це не так. Він дає йому славу, гроші, шанс про себе заявити.

Я не буду стверджувати, що він там заграє.

Він — молодий «пластилін». із нього можна будь що ліпити, був би «ліпник» хороший.

Я не буду стверджувати, що він Динамо не потрібен — там армагеддон із форвардами.

І форвард типу Супряги вписався б у концепцію дуету з Бесєдіним.

Але Динамо для Супряги — це все одно що найвища хвиля для молодого серфера. Опанувати її — означає приплисти на берег зіркою. Але не можна спробувати це зробити й вийти сухим із води.Ломаченко - Педраса: полное видео боя

Ломаченко - Педраса: видео боя, лучшие моменты

Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?