Sportarena

Суркіс: «Рішення КДК УАФ знаходиться за межами здорового глузду і логіки»

Киян покарали домашнім матчем при порожніх трибунах та грошовим штрафом.

Суркіс: «Рішення КДК УАФ знаходиться за межами здорового глузду і логіки» — новини футболу

Игорь Суркис. Фото - dynamomania.com

Президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував вчорашнє рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ про покарання київського клубу за звинувачення його вболівальників у расизмі.

КДК покарав віце-чемпіона України штрафом у розмірі 500 тисяч гривень та одним домашнім матчем при порожніх трибунах.

Вчора з офіційною заявою виступив сам клуб. Кияни наполягають, що КДК виніс рішення без повноцінного розслідування справи, і нагадали, що повністю цьому розслідуванню зі свого боку сприяють.

Рішення Асоціації пізніше прокоментував секретар Контрольно-дисциплінарного комітету Ігор Грищенко, який зазначив, що клуб був суворо покараний за повторність дискримінаційних порушень.

Нагадаємо, скандальний матч між Шахтарем та Динамо відбувся в Харкові 10 жовтня. Зустріч була призупинена після того, як вінгер Гірників Тайсон гостро відреагував на дії гостьових вболівальників, яких пізніше звинуватили в расизмі.


Слова Суркіса з офіційного сайту Динамо наведено нижче.

«Рішення КДК УАФ знаходиться за межами здорового глузду і логіки. Це важко пояснити з будь-якої точки зору. Посудіть самі, щодо подій матчу “Шахтар” — “Динамо” ведеться розслідування на рівні національної поліції. Наш клуб всіляко сприяє цьому розслідуванню, ми максимально зацікавлені в його результативному завершенні. На даний момент слідчі дії тривають, а нас уже покарали за повною програмою.

КДК не тільки “нагородив” нас максимальним штрафом, а й якимось чином придумав проведення домашнього матчу без глядачів. І хто в цій ситуації покараний? Кого КДК по-справжньому покарав? Футбольний клуб “Динамо” (Київ), який послідовно і принципово бореться проти всіх форм дискримінації у футболі? Тисячі наших уболівальників, які регулярно ходять на матчі в Києві та завдяки яким “Динамо” є найбільш відвідуваною командою України?

Я не можу знайти відповіді на ці запитання. Їх просто немає! У ситуації, коли треба спільно шукати вихід зі складного становища, коли необхідно виробити єдину стратегію по боротьбі з негативними явищами, нас просто ніхто не чує і не хоче чути.

Ніхто не може чітко пояснити — як можна закривати домашню арену “Динамо” за ймовірні (поки ведеться слідство) порушення на виїзному стадіоні? У чому логіка цього рішення? Чи є подібні прецеденти? Я можу назвати вам приклади, коли за порушення у виїзних матчах карали закриттям виїзного сектора, але зараз ситуацію перевернули з ніг на голову.

Не буду обговорювати фінансову складову цієї справи. Нам не звикати, що за наші штрафи утримується бюрократичний апарат Асоціації, тут для нас немає нічого нового. Я хочу акцентувати увагу на ключовому моменті: для футбольного клубу “Динамо” вболівальники є головною цінністю. Наша команда грає заради них. Вони дають нам сили і емоції. А тут зібралося кілька чиновників, підняли руки вгору і своїм голосуванням позбавили футбол найголовнішого — глядачів на трибунах. Нехай навіть на один матч.

Це на сто відсотків упереджене рішення по відношенню як до команди, так і до її вболівальників. Подивіться на трибуни українських стадіонів — вони практично порожні. Замість того, щоб вирішувати цю проблему, УАФ робить все, щоб на матчі вже взагалі ніхто не ходив. І такими темпами вони свого доб’ються!

Футбольний клуб “Динамо” подасть апеляцію на це рішення і буде боротися за право своїх уболівальників підтримувати команду на стадіоні. Це наш борг, і ми зробимо все, щоб фанати “Динамо” не залишилися без гри, а команда не залишилася без їх підтримки.

Наш клуб буде відстоювати принципи нульової толерантності до будь-якої дискримінації у футболі. В тому числі, і позбавлення права уболівальників підтримати улюблену команду, тільки тому, що комусь не хочеться слідувати логіці і здоровому глузду».


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 15 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena