Тлумак: «Арбітр зламав гру. Через таке суддівство може бути ще одна гра, але проти Чорноморця»

...

Наставник вважає, що арбітр знущався з Волині.

Тлумак
Андрій Тлумак, fcvolyn.net

Головний тренер Волині Андрій Тлумак прокоментував поразку команди від Карпат (1:3) у матчі-відповіді плей-офф за вихід в УПЛ. Наставник заявив, що є ймовірність ще одного поєдинку, але проти Чорноморця. Моряки програли Колосу, отримавши три пенальті у свої ворота.

«Важко говорити, тому що одна людина зламала гру. Можливо навіть десь всередині, я радий, що Карпати залишились, оскільки я багато років віддав цій команді. Після матчу у Львові я казав, що буде шкода, якщо одна із наших команд не потрапить в наступному сезоні в УПЛ», — цитує Тлумака офіційний сайт Карпат.

«Є інформація, що через таке суддівство може бути ще одна гра, але проти Чорноморця. Нам сказали, щоб ми команди не розпускали. Тому перебуваємо в режимі очікування».

Тлумак вважає, що арбітр зустрічі Максим Козиряцький зламав хід гри. Також тренер Волині відзначив, що на команду тиснули впродовж всього сезону.

«Я вважаю, що ціла гра була в одну сторону. Цей безлад, який відбувався під час матчу, спричинили дії арбітра. Люди також не сліпі і все бачать. Нас цілий сезон якось тиснули, то зняли шість залікових балів, то суддівство. Одна людина знущалась на протязі всього матчу з моїх футболістів, які бились до кінця».

«Я не знімаю заслуги «зелено-білих». До львівських футболістів питань немає, вони грали гідно».

Нагадаємо, що в кінці матчу сталася масова сутичка між гравцями Волині та Карпат. Після чого на поле вибігли фанати і один з них кинув в арбітра поєдинку сидіння, через що той втік в підтрибунне приміщення.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
411
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?