Тренер Олімпіка Вісенте: «Можливо, якби Яремчук не пішов з Динамо, він би так не прогресував з різних причин»

...

Форварду збірної України потрібно було більше часу для адаптації в дорослому футболі.

Тренер Олімпіка Вісенте: «Можливо, якби Яремчук не пішов з Динамо, він би так не прогресував з різних причин»

Роман Яремчук. Фото - ffu.ua

Головний тренер Олімпіка Вісенте Гомес, який багато років працював у системі Динамо, в інтерв’ю Роману Бебеху для YouTube-каналу Бомбардир оцінив прогрес Романа Яремчука та розповів, що, на його думку, заважало форварду у київському клубі.

«Можливо, Яремчуку було потрібно більше часу, щоб змужніти, адаптуватись до дорослого футболу. Зараз він грає чудово. Можливо, далося взнаки ще й те, що Динамо – велика команда, де результат потрібен сьогодні. У таких командах не завжди готові чекати, і це нормально, адже їм потрібно постійно перемагати. Треба бути готовим, що тобі не завжди дадуть достатньо часу проявити себе. Іноді це проблема», — відзначив Гомес.

«Інколи так буває, що в тебе є футболіст, який не достатньо добре грає, переходить в інший клуб і значно покращує свій рівень. Можливо, якби Яремчук не пішов з Динамо, він би так не прогресував з різних причин. Іноді гравцю треба просто піти в інше місце і там він розквіте. Ми не знаємо що було б якби він залишився».

Яремчук виступав за основну та молодіжні команди Динамо з 2013 по 2017 рр., з перервою на півроку виступів в оренді Олександрії. Після цього він відіграв 10 матчів за основну команду Динамо, забивши один м’яч.

Влітку 2017 року Яремчук перейшов до Генту за 2 мільйони євро. З тих пір він закріпився в якості одного з головних гравців бельгійської команди, забивши 14 м’ячів в 21 поєдинку у всіх турнірах поточного сезону.

Також в активі 23-річного форварда — виступи за збірну України, в складі якої він став кращим бомбардиром в рамках відбору до Євро-2020. На його рахунку 4 голи в 7 матчах за національну команду у відборі.


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?