Тренер ПФК Львів Блавацький: воротар Ворскли зробив нам 3 чи 4 «презенти», і ми їх не використали

...

Наставник залишився не задоволений реалізацією моментів своїми гравцями.

Блавацкий ФК Львов
Богдан Блавацкий, fco.com.ua

Головний тренер ПФК Львів Богдан Блавацький на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку своє команди у матчі 3-го туру від полтавської Ворскли (2:3).

Наставник розповів про головні помилки його команди в звітному матчі.

«Почали ми дуже погано. З-під досвідченого гравця, Адамюка, йде прострільна передача, і ми пропускаємо необов’язковий гол. Сценарій матчу одразу змінється. Потім почали вирівнювати гру, провели чимало небезпечних атак і зрівняли рахунок. Не використали «презенти», які нам дарував воротар команди-господарів. Могли забивати і другий, і третій м’ячі. Вдруге пропустили і у другому таймі знову довелося відіграватися» — цитує Блавацького офіційний сайт ПФК Львів.

Також Блавацький зазначив, що не задоволений реалізацією моментів його гравцями.

«Другий тайм був досить непоганий. Але скільки нам треба забити на виїзді, щоб виграти гру? Забиваємо два м’ячі, створюємо чимало моментів. З 60-ї по 80-ту хвилини мали величезну перевагу над Ворсклою. Воротар суперника зробив нам сьогодні 3 чи 4 «презенти», і ми їх не використали».

Після трьох турів в УПЛ ПФК Львів і Ворскла мають по три залікових бали, займаючи восьму і дев’яту позиції, відповідно.

Наступний матч ПФК Львів проведе у неділю 18 серпня проти донецького Шахтаря вдома.

30 декабря, 17:25