Трухін: «Говерла вже два роки дурить своїх футболістів»

Дмитрий Трухин (в центре), footboom.com
Колишній півзахисник ужгородців Дмитро Трухін в інтерв’ю Sport Arena розповів, як розвивається ситуація з виплатою заборгованостей Говерлою після виграної справи в адміністративному суді.

Дмитро Трухін вже більше року намагається відсудити в Говерли 12-місячну заборгованість по зарплаті. 20 лютого стало відомо, що Галицький районний суд міста Львова оголосив про рішення на користь Трухіна. Щоправда, жодної реакції зі сторони ужгородського ФК так і не відбулося.

— У середині лютого ви у виграли справу проти Говерли в суді загальної юрисдикції України. Після того ужгородський клуб почав здійснювати виплати?

— Нічого конкретного не можу сказати з цього приводу. Говерла — це Говерла, й додавати нічого не треба. Суд зобов’язаве клуб виплатити мені без апеляції одну зарплату. Але ані дзвінків з Ужгорода, ані коментарів керівників у пресі я не бачив. Таке враження, що вони нічого нікому не винні. У них все добре — життя продовжується, вони й далі грають у футбол. Словом, у цій справі повна тиша.

— Можливо, Говерла подала апеляцію на загальне рішення суду?

— Після рішення суду пройшло більше місяця, а повідомлення про апеляцію я так і не отримав. Сказати точно стосовно апеляції не можу, бо сам не знаю. Мій юрист надіслав рішення суду до виконавчої влади Ужгорода — поки що тиша.

— Ніхто з Говерли на зв’язок з вами так і не виходив?

— Ні. Я ж не буду до них дзвонити і просити вирішити це питання. Вони програли суд і повинні самі вийти на зв’язок.

— Раніше в ЗМІ повідомлялося, що Говерла винна вам дев’ять мільйонів гривень, але ви спростували таку цифру. Про яку суму йдеться насправді?

— Сума точно не дев’ять мільйонів. Виплати розділені на дві частини: перша — безпосередньо зарплата, а друга — штраф за те, що Говерла вчасно не виплатила мені кошти. Я згоден домовлятися з керівниками Говерли. Але нема з ким.

— Які ваші подальші дії?

— Ще місяць тому юрист відправив рішення суду до виконавчої служби Ужгорода, а 2 березня Говерла отримала цей документ. Поки що — жодної реакції. Знаю, що Говерла повернула справу виконавчій службі, пояснивши це тим, що документ відправили не за адресою. У підсумку, назад справи я не отримав — сказали, що вона десь «загубилася».

Це все робиться для того, щоб відтягнути виплату. Все, що в наших силах, ми робимо. Ще раз отримаємо рішення суду й самі поїдемо до виконавчої влади Ужгорода. Ситуація загалом дуже абсурдна — Говерла вже два роки дурить своїх футболістів. Той же Гібалюк виграв всі можливі суди, і теж безрезультатно.

Тут нема про що говорити — у нас така країна. Виграли суд, маємо рішення і намагатимемося, аби все було в рамках закону.

— На Говерлу нема жодних важелів впливу крім суду?

— Думаю, держава знайде. Просто треба виконавчу службу трохи підштовхнути, бо в Україні не все робиться так, як би хотілося. Будемо допомагати. Шкода, що зміни відбулися (і Революція, і війна на Сході, в якій вже скільки людей загинуло), але нічого по суті так і не змінилося. Я зараз не кажу суто про себе, а в загальному говорю. Наприклад, дехто з тих, хто воював на сході, також має справи в судах. Не розумію, що ж таке твориться в країні!

Нагадаємо, Трухін грав за ужгорождський клуб з 2011 по 2015 роки, прийнявши участь у 97 матчах, в яких забив 13 голів.У вас есть модный мессенджер Телеграм? ДА / Нет.

Сохранить
Добавить комментарий
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?