Циганик: «Є ще один клуб, який веде переговори з 2+2»

...

Журналіст впевнений, що 2+2 транслюватиме матчі УПЛ наступного сезону.

Циганик: «Є ще один клуб, який веде переговори з 2+2»
Игорь Цыганык

Журналіст Ігор Циганик у своїй передачі Циганик LIVE розповів подробиці трансляцій матчів УПЛ наступного сезону. За словами журналіста, він впевнений, що 2+2 буде і надалі транслювати УПЛ, також зараз є ще один клуб, який веде переговори з телеканалом щодо трансляцій своїх домашніх матчів.

«На даному етапі склалася достатньо несподівана і дивна ситуація. УПЛ оголошувала тендер, розписувала пакети, була одна заявка і було невідомо, відбувся чи не відбувся тендер. Ті клуби, які підписали контракти з 2+2, вони не готові їх розривати. З огляду на те, які гроші їм було запропоновано за єдиний пул, то ці команди суттєво втрачають в грошах. Тому вони будуть відстоювати свою історію до кінця, бо для них ці умови вигідні», — сказав журналіст в ефірі Циганик LIVE.

«УПЛ може буде йти в зарубу з тими клубами, які не хочуть вступати до єдиного пулу. Зараз ситуація зависла і все буде вирішувати Прем’єр-ліга: або вони шукають компроміс, або об’єднують пул і йдуть в суди»

«На даний момент у 2+2 підписані контракти с Динамо, Зорею і Дніпром-1. Крім того, є ще один клуб, який веде переговори з 2+2, але поки не можу назвати його, бо ще не підписані всі документи. Дуже цікаво, як поведе себе Прем’єр-ліга. Переконаний, 2+2 буде транслювати матчі чемпіонату України наступного сезону. Якщо клуби не зможуть реалізувати те, що прописано в контракті з каналом, вони будуть платити штрафні санкції, якщо зайдуть в єдиний пул».

Нагадаємо, що у сезоні 2018/2019  було три транслятори матчів УПЛ, серед яких Медіа Група Україна (Шахтар, Маріуполь, Десна, Ворскла, Олімпік, Арсенал-Київ, Чорноморець, Олександрія, ПФК Львів), Медіа Группа 1+1 (Зоря, Динамо), а також ZIK (Карпати).

Наступний сезон розпочнеться поєдинком за Суперкубок України між Шахтарем та Динамо — гра відбудеться в Одесі 28 липня.

Читайте также самые свежие новости футбола на интернет-издании для любителей спорта Sportarena.com
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
412
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?