Ультрас Таврії: «Офіційна причина пропуску матчу — нестача фінансів, реальна — керівництво клубу»

...

Кримський клуб сподівається на зміну власника.

Ультрас Таврії: «Офіційна причина пропуску матчу — нестача фінансів, реальна — керівництво клубу»

ФК Таврия, tavriya.com.ua

Ультрас Таврії на своїй сторінці в Facebook виступили із заявою щодо невиїзду команди на матч в Краматорську та назвали головною причиною пропуску гри присутність біля керма команди Коновалова.

«Невігластво, жлобство і прихильність до старих традицій управління приводять до невдачі і провалу. Сьогодні дворічні страждання Першого Чемпіона України мали логічне завершення у вигляді невиїзду команди на гру до Краматорська. Вперше за 60річну історію Таврія Сімферополь не виїхала на офіційний матч. Вперше! Навіть під час анексії Криму клуб дограв свої матчі незважаючи на всі складнощі.
Дізнавшись про загрозу виїзду, ми висловили готовність організувати виїзд власним коштом, але було запізно.

Офіційна причина – нестача фінансів. Насправді, основною причиною є присутність у керма клубу одіозної постаті Володимира Коновалова і його оточення (Суховій Ю.), а також повна пасивність протягом останніх 2х років почесного президента клубу Сергія Куніцина.

Місцеві регіональні феодали, «крєпкіє хазаяйствєннікі» епохи Януковича, які не мають жодного уявлення, як керувати професійним футбольним клубом, намагались стати частиною футбольної еліти країни перебравши на себе долю третього найтитулованішого клубу країни. А ще робивши спроби маніпулювати містом походження Таврії, приписуючи до нього приставку «Берислав».

Швидко стало зрозуміло, що фінансових можливостей у Коновалова немає. Після доволі успішного сезону 2017-2018 команду покинули майже всі провідні гравці. Багато разів головний тренер скаржився на неспроможність підсилитись. Спонсорська допомога, яку залучили вболівальники Таврії через маркетингову кампанію в соцмережах, була відкинута. Співпрацювати з Коноваловим жодний потенційний інвестор не забажав. Гадаємо, що основною метою знаходження Коновалова у керма Таврії потенційна є участь в будівництві нового стадіону для Таврії в Бериславі на кошти УЄФА (в народі «дерібан бабла»).

З великим задоволенням ці строки читатимуть колабораціоністи на окупованому півострові, і велику ганьбу і розпач відчуватимуть кримські українці і українські футбольні керманичі. Адже, по суті, сьогодні в української футбольної родини Коновалов відбирає Першого Чемпіона і веде його до прірви і небуття. Ще один символ українського Криму зникає. Престижу держави завдано наймовірного удару.

Звертаємось до керівництва УАФ Andrii Pavelko, Професіональна футбольна ліга, Міністерство культури, молоді та спорту України, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим спортивної спільноти, журналістів із закликом:

Не допустити зникнення ФК Таврія Сімферополь з карти професійного футболу України, створити умови для нормального функціонування клубу, навіть з можливістю переміщення у Київ чи іншу локацію, та передачі ФК в руки нових власників

За нашою інформацією навколо клубу є новий можливий власник, але наразі вона не підтверджена. Якщо так, то сподіваємось на його адекватну оцінку ситуації, що склалася».


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?