Лента новостей

В ФФУ настаивают, что Шебек не прошел аттестацию на пост делегата

...
Сергей Шебек, footboom.com
И обращают внимание на «информационную войну» против федерации.

Ранее бывший делегат ФФУ Сергей Шебек рассказал детальные причины ухода с занимаемой им должности. Он сообщил, что не мог продолжить работу в организации из-за массовых фактов коррупции.

Несмотря на слова экс-сотрудника, в ФФУ настаивают, что Шебек покинул пост делегата из-за неудачного прохождения аттестации. Более того, глава аттестационного комитета делегатов Василий Орлецкий сообщил, что он еще и работал в коммерческой фирме. Ниже приводим слова функционера без правок.

«Мене відверто обурюють і дивують звинувачення Сергія Шебека на адресу саме керівництва Федерації футболу України. Адже рішення про те, щоб Шебека не включати до списку делегатів ФФУ на сезон-2018/2019, приймала наша атестаційна комісія у складі семи осіб. Я особисто спілкувався з Сергієм під час іспиту. І скажу відверто, у багатьох питаннях він просто «плавав», тобто був некомпетентним. Саме через це і було прийняте рішення відмовитись від його послуг у якості делегата ФФУ.

До того ж члени комісії звернули увагу, що Шебек зараз не працює у жодній футбольній структурі. Тобто до футболу він має відношення лише як колишній арбітр. Але ж не може кандидат на посаду делегата ФФУ написати відповідну заяву, мотивуючи своє бажання співпрацювати з федерацією лише тим, що він колись був арбітром, чи, скажімо, гравцем. Він має працювати у футбольних структурах, а Шебек працевлаштований у комерційній фірмі. І, до речі, він писав заяву з проханням не призначати його на матчі у робочі дні саме через зайнятість за основним місцем роботи.

Неприємно здивувала мене і відверта неправда, до поширення якої вдався Шебек у своєму коментарі. Він говорить, що є делегати, які у минулому сезоні не отримали жодного призначення. Я можу запевнити, що це не так! Найменша кількість матчів, яку провів делегат ФФУ у минулому сезоні, — чотири. Так сталося тому, що до послуг цього фахівця ми зверталися лише у першій частині сезону. Інші делегати отримали приблизно однакову кількість матчів, і це легко перевірити.

Я розумію, що Сергій Шебек образився на рішення нашої комісії, але звинувачувати він може лише себе. Впевнений, саме кваліфікації, як делегата ФФУ, йому не вистачило в ситуації, коли потрібно було забезпечити належну підготовку стадіону Ювілейний в Сумах до проведення матчу Олімпік — Карпати, який відмінили через неготовність газону. Якби Шебек заздалегідь проінформував відповідні служби, матч міг би відбутися.

З чим пов’язана нинішня поведінка Шебека? Всі ми бачимо, яка брудна інформаційна війна ведеться проти ФФУ. Судячи з усього, тепер у ній будуть використовувати ще й Сергія Шебека та його гучні заяви, які не мають нічого спільного з реальним станом справ», — сказал Орлецкий в комментарии официальному сайту ФФУ.

Ранее Sport Arena сообщала, что главной мотивацией Шебека, связанной с уходом из федерации было отсутствие серьезных назначений после ухода Сергея Татуляна с должности вице-президента ФФУ и «самоубийственных» публикаций в СМИ с разбором матчей.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?