Виконавчий директор Карпат Ящишин: «Команда не виграє, але ми ‎продовжуємо довіряти Санжару»

...

Він хоче дати більше часу Роману Санжару.

Ящишин
Ростислав Ящишин, fckarpaty.com

Виконавчий директор Карпат Ростислав Ящишин заявив, що є противником частої зміни тренерського складу і, незважаючи на незадовільні результати клубу, він хоче дати більше часу Роману Санжару.

«Я от особисто є противником частої зміни тренерів. Не люблю, коли тренери часто змінюються, оскільки все фактично починається спочатку. Я за те, щоб дати тренеру більше часу.

Звичайно, ми бачимо, що результати Романа Санжара незадовільні, ситуація погана, команда не виграє. Але попри те, ми продовжуємо в нього вірити і довіряти, з надією на те, що зараз будуть збори, і команда інакше подивиться на ситуацію.

Роман Санжар складе список гравців, які йому не потрібні. З кимось ми попрощаємося, когось продамо. Подивимося, що можемо зробити для підсилення команди», – наводить слова Ящишина Футбол News.

Раніше повідомлялося, що Санжар перевів у дубль трьох гравців першої команди Карпат. Півзахисник Назар Вербний, захисник Олексій Ковтун і вінгер Максим Грисьо можуть покинути клуб протягом зими.

Карпати займають передостаннє місце в турнірній таблиці УПЛ. В активі клубу 11 очок. Від зони вильоту Карпати відокремлює 7 очок.

Наступний матч Карпати проведуть на домашньому стадіоні проти Десни. Гра відбудеться 8 грудня. Початок матчу – 14:00 за київським часом.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Карпаты
Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
168
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
405
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?