Ящишин: не виключено, що підпишемо контракти з Танчиком та Генадієм Пасічем

...

Команду Санжара чекає додаткове підсилення.

Ящишин

Ростислав Ящишин, fckarpaty.com

Виконавчий директор Карпат Ростислав Ящишин прокоментував трансферне становище у львівському клубі. За його словами, частина гравців вже адаптувалася, а деяких Карпати лише збираються підписати.

«Щодо нашої трансферної політики, то ми насамперед залучили до зборів найбільш талановиту молодь. На жаль, через виклики до юнацьких збірних до першої команди не долучилися ще кілька дуже перспективних вихованців клубної школи та академії. Звичайно, ми продовжимо за ними стежити і регулярно надавати їм можливість тренуватися з першою командою. Ті ж хлопці, які поїхали до Туреччини, загалом справляють позитивне враження, насамперед завдяки своєму бажанню проявити себе. Звісно, у того ж Ляха, Веремієнка, Притули, Сливи, Толочка, Тлумака, Гороха ще все попереду, а зараз вони зможуть загартуватися по-дорослому», — цитує Ящишина офіційний сайт Карпат.

«Перші новачки, Олексій Хахльов та Андро Гіоргадзе, вже повністю адаптувалися до умов, також з командою тренуються Володимир Танчик і Геннадій Пасіч – вони дуже добре знайомі Роману Санжару, тому не виключено, що з ними будуть підписані контракти».

«Знову ж таки, наголошу – хлопці прекрасно розуміють, на що йдуть. Зважаючи на те, що із обойми першої команди на певний час випав Ярослав Деда, клуб шукав підсилення в атакувальній ланці. Ми переглянули кількох виконавців, однак їхній рівень тренерський штаб не влаштував, ми продовжували роботу з підсилення важливих позицій. Не буду приховувати – багатьох гравців не влаштував стан справ в нашому клубі, але знайшлося і чимало таких, хто готовий приїхати. Серед причин були, насамперед, бренд клубу, тренер та колектив.

Підписання Матара, гравця, який кілька разів шокував уболівальників Карпат наприкінці минулого чемпіонату, звичайно, додасть гостроти попереду. У сенегальця було ушкодження, але зараз він добре почувається і приїхав до розташування «Карпат» з великим бажанням допомогти витягнути команду з останнього місця. Ідентичний настрій і в досвідченого кіпера Антона Каніболоцького. Варто також наголосити, що під час вибору гравців, ми звертали увагу не лише на їхню футбольну майстерність чи фінансові бажання, але й, що головне, на людські якості. Ми шукали бійців за характером, тих, хто готовий забути про зону комфорту і боротися з труднощами».

Наразі Карпати знаходяться на останній сходинці турнірної таблиці УПЛ, маючи в своєму активі лише 11 очок після 18-ти зіграних турів.

В першій весняній грі команда Романа Санжара зустрінеться з Дніпром-1.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?