Ящишин: «Щоб Карпати не померли, ми повинні знайти інвестора»

...

В клубі продовжуються непорозуміння з Львівською міською радою.

Ящишин: «Щоб Карпати не померли, ми повинні знайти інвестора»

Ростислав Ящишин, fckarpaty.com

Виконавчий директор Карпат Ростислав Ящишин прокоментував нинішнє положення клубу. За його словами, якщо клуб не отримає в оренду ділянку стадіону Україна, то почесний президент Петро Димінський зупинить фінансування.

«Ми не раз заявляли про те, що земельні ділянки стадіону «Україна» є ключовим фактором продовження життєдіяльності Карпат: почесний президент не розглядає доцільності подальшого фінансування клубу без отримання цієї землі в довгострокову пільгову оренду», — сказав Ящишин.

«Наголошу: в оренду. Ми не просили подарувати нам цю землю. Крім того, місто було захищено величезною кількістю різноманітних запобіжників, на випадок, якби «хтось хотів там будинки зводити» абощо. Нагадаю для чого нам потрібна була ця земля: для того, щоб на місці існуючого неефективного стадіону створити сучасний зручний спортивний комплекс з істотною складовою комерційної інфраструктури. Це мав би бути перший з елементів так званого «компенсаційного механізму», котрий дозволяв би клубу бути самоокупним. У результаті, клубу землю не оформили навіть під самою чашею стадіону: депутатський корпус нам відмовив у цьому. До обговорення питання тренувальних полів взагалі мова не дійшла.

Навіть затвердження детального плану території по стадіону «Прогрес», який, нагадую, є приватною власністю ТзОВ «КПФ «Карпати» ще з 2002 року і територія якого зафіксована у цьому ДПТ саме як стадіон, а не торговий центр – і те провалили. Натомість, депутати запропонували передати корпоративні права, цитую: «у власність територіальної громади Львова». Що ж, раз так вирішили – гаразд. Необхідні документи клуб підготував, однак виникло наступне питання: не зрозуміло кому саме передавати ці права?

Що робити далі? Можна, звичайно, продовжувати цю гру у «пінг-понг» з міською радою, можна шукати винних, але досить! Ці маневри можуть тривати безкінечно. Я не хочу і не буду цього робити. Досить воювати, бо переможця у цій війні не буде. Поки хтось «жуватиме попкорн» і спостерігатиме за «красою гри», поки ми будемо займатися дурницями і розводити демагогію, поки будемо доводити один одному в кого «грубша» любов до Карпат – самих Карпат може не стати, бо час невпинно спливає».

«Зараз необхідно залишити всі чвари в минулому, наступити на горло власному гонору і просто врятувати клуб, який цього потребує як ніколи. Я готовий підписати усі необхідні документи про передачу частки Управляючої сторони в будь-який момент. Зважаючи на те, що Місто не хоче чи не може взяти клуб на утримання, ключове питання на даний момент – пошук нового власника. Це має бути людина, яка любить футбол і любить або полюбить Карпати, яка буде продовжувати робити те, що протягом останніх 20 років робив Петро Петрович Димінський. В кожної людини настає момент, коли вона каже «досить». Він раніше чітко заявляв: «Буде земля в оренді, створимо потужний інвестиційний проект – буде фінансування. У протилежному випадку – ні». Тому зараз, щоб клуб не помер, ми повинні знайти інвестора».

«Я вже казав, що ми перейшли у режим жорсткої економії. У нас ще є певні ресурси для утримання клубу, проте я поки не бачу як ми «справимось» з атестацією на наступний сезон, і не можу гарантувати, що ресурсів вистачить до кінця чемпіонату».

Раніше повідомлялося, що рішення надати клубу статусу «народної команди» було прийнято одностайним голосуванням Львівської міської адміністрації. В клубі відзначили роль міського голови Львова Андрія Садового та ініціатора ідеї Григорія Козловського, а рішення назвали історичним.

Наразі Карпати знаходяться на останньому місці турнірної таблиці Favbet Ліги, маючи в своєму активі лише 12 очок після 19-ти зіграних турів.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Карпаты

Источник: Офіційний сайт Карпат

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?