Sportarena

Юрист: Шіц і Шуфрич можуть сісти на три роки

Юрист Дмитро Коробко, який представляє інтереси екс-футболістів Говерли Дмитра Трухіна та Сергія Кузнєцова, розповів Sport Arena про те, як не залишає боротьбу з Шуфричем та збирається повертати борги своїх клієнтів у Говерлі.

Юрист: Шіц і Шуфрич можуть сісти на три роки

Александр Шуфрич, dt.ua

Ужгородська Говерла не отримала атестату на найближчий сезон, а відтак й втратила свій професійний статус. Більшість футболістів, які виступали за цей клуб, вже залишили надію на повернення заборгованостей — питати банально нема у кого. Однак Дмитро Коробко вважає по-іншому.

— На даний момент Говерли вже нема, але борги ж залишилися. Чи є сьогодні важелі впливу, завдяки яким цей клуб може розрахуватися?

— Звісно, є. Ми виграли апеляцію по справі Трухіна. Це перше рішення подібної категорії у судах загальної юрисдикції. Подібне відбулося вперше в історії України й вже набуло чинності. Щодо важелів впливу, то їх є два: перший — через державну службу, хоча у Говерли просто нема чого забирати. Другий — відкривати кримінальне провадження щодо того ж Шуфрича-молодшого, який за документами є посадовою особою. Перше кримінальне провадження ми відкриватимемо за невиплату заробітної плати, а друге — за невиконання рішення суду.

— На скільки років можуть засудити Шуфрича?

— Років на 3 він цілком може сісти. Не тільки він, звісно, а й Іван Шіц, і головний бухгалтер Говерли. Коротко кажучи, виходить, що у Говерлі працювало незаконне злочинне угрупування.

— Керівники Говерли чітко заявляють про те, що рішення судів загальної юрисдикції не має на них жодного впливу, адже Говерла — футбольний клуб, який підпорядковується лише спортивним судам.

— Нехай вони суддям розповідають таке лайно! В мене є рішення державних судів по Кузнєцову та Трухіну, також є задоволена апеляція по Трухіну й скоро буде така ж по Кузнєцову. Державні суди не хвилює якась там спортивна юрисдикція. У суди спортивної юрисдикції можна звертатися тоді, коли сторони нормальні, а коли натрапляємо на відвертих злочинців, яким є пан Шуфрич, тут вже треба грати за іншими правилами, й ці дитячі ігри з юрисдикцією можна забувати. Треба звертатися до державних судів й правоохоронних органів, у яких справді є можливість захистити права громадян. Ніякі кодекси ФІФА та УЄФА не може обмежити право громадянина звернутися до суду. Не існує таких заборон.

З 14 липня, з моменту набуття чинності рішення Галицького районного суду міста Львова (це день, коли воно було оголошене в судовій залі) Шуфрич, як посадова особа, має його виконати. Якщо ж ні, то ми звертаємося до поліції та прокуратури із заявою про злочин.

— Скільки Шуфрич має часу, аби виконати це рішення?

— У нього вже нема часу. Ми вже зараз відкриватимемо кримінальне провадження. Якщо ж брати виконавче провадження, то півроку. Спочатку державні виконавці дають тиждень на добровільне виконання, а вже потім накладають арешти на майно та рахунки. Але тут інший випадок, в якому Шуфрич повинен виконувати рішення суду вже зараз, адже рішення вже набуло чинності. Я ще почекаю рішення по Кузнєцову (воно буде 28 липня) і на початку серпня вже будемо порушувати ці кримінальні провадження.

Нагадаємо, нещодавно колишній директор Говерли Іван Шіц заявив про те, що клуб змінить назву і заявиться в аматорський чемпіонат України.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena