Sportarena

Юрист: Шіц і Шуфрич можуть сісти на три роки

Юрист Дмитро Коробко, який представляє інтереси екс-футболістів Говерли Дмитра Трухіна та Сергія Кузнєцова, розповів Sport Arena про те, як не залишає боротьбу з Шуфричем та збирається повертати борги своїх клієнтів у Говерлі.

Юрист: Шіц і Шуфрич можуть сісти на три роки

Александр Шуфрич, dt.ua

Ужгородська Говерла не отримала атестату на найближчий сезон, а відтак й втратила свій професійний статус. Більшість футболістів, які виступали за цей клуб, вже залишили надію на повернення заборгованостей — питати банально нема у кого. Однак Дмитро Коробко вважає по-іншому.

— На даний момент Говерли вже нема, але борги ж залишилися. Чи є сьогодні важелі впливу, завдяки яким цей клуб може розрахуватися?

— Звісно, є. Ми виграли апеляцію по справі Трухіна. Це перше рішення подібної категорії у судах загальної юрисдикції. Подібне відбулося вперше в історії України й вже набуло чинності. Щодо важелів впливу, то їх є два: перший — через державну службу, хоча у Говерли просто нема чого забирати. Другий — відкривати кримінальне провадження щодо того ж Шуфрича-молодшого, який за документами є посадовою особою. Перше кримінальне провадження ми відкриватимемо за невиплату заробітної плати, а друге — за невиконання рішення суду.

— На скільки років можуть засудити Шуфрича?

— Років на 3 він цілком може сісти. Не тільки він, звісно, а й Іван Шіц, і головний бухгалтер Говерли. Коротко кажучи, виходить, що у Говерлі працювало незаконне злочинне угрупування.

— Керівники Говерли чітко заявляють про те, що рішення судів загальної юрисдикції не має на них жодного впливу, адже Говерла — футбольний клуб, який підпорядковується лише спортивним судам.

— Нехай вони суддям розповідають таке лайно! В мене є рішення державних судів по Кузнєцову та Трухіну, також є задоволена апеляція по Трухіну й скоро буде така ж по Кузнєцову. Державні суди не хвилює якась там спортивна юрисдикція. У суди спортивної юрисдикції можна звертатися тоді, коли сторони нормальні, а коли натрапляємо на відвертих злочинців, яким є пан Шуфрич, тут вже треба грати за іншими правилами, й ці дитячі ігри з юрисдикцією можна забувати. Треба звертатися до державних судів й правоохоронних органів, у яких справді є можливість захистити права громадян. Ніякі кодекси ФІФА та УЄФА не може обмежити право громадянина звернутися до суду. Не існує таких заборон.

З 14 липня, з моменту набуття чинності рішення Галицького районного суду міста Львова (це день, коли воно було оголошене в судовій залі) Шуфрич, як посадова особа, має його виконати. Якщо ж ні, то ми звертаємося до поліції та прокуратури із заявою про злочин.

— Скільки Шуфрич має часу, аби виконати це рішення?

— У нього вже нема часу. Ми вже зараз відкриватимемо кримінальне провадження. Якщо ж брати виконавче провадження, то півроку. Спочатку державні виконавці дають тиждень на добровільне виконання, а вже потім накладають арешти на майно та рахунки. Але тут інший випадок, в якому Шуфрич повинен виконувати рішення суду вже зараз, адже рішення вже набуло чинності. Я ще почекаю рішення по Кузнєцову (воно буде 28 липня) і на початку серпня вже будемо порушувати ці кримінальні провадження.

Нагадаємо, нещодавно колишній директор Говерли Іван Шіц заявив про те, що клуб змінить назву і заявиться в аматорський чемпіонат України.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?