Вацко: «Інколи знаю 100-відсоткову інформацію, але спокійно себе стримую. Я не можу підставити»

...

Журналіст вважає за краще зберігати хороші відносини з футболістами.

Вацко: «Інколи знаю 100-відсоткову інформацію, але спокійно себе стримую. Я не можу підставити»
Вячеслав Шевчук и Виктор Вацко, youtube.com

Футбольний журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів про своє ставлення до розголошення інформації, про яку попросили мовчати. За словами Віктора, він віддасть перевагу залишитися в товариських стосунках з футболістами та буде мовчати.

– Коли я маю інформацію, якої ще нема в пресі, одразу починаю робити все, щоб це стало новиною. Для чого мені інформація, яку не можу дати людям? Як жити, коли в тебе купа інформації, а ти її не даєш людям?

– Починав працювати в журналістиці, коли не було фейсбуку та інстаграму. Мобільні телефони були в небагатьох. Номери мобільних футболістів – це була велика таємниця у клубі. Неможливо було їх знайти. Сайтів, де написано все про все, не було.

Вся інформація базувалася на чистому спілкуванні з людьми. Щоби в тебе було спілкування з людьми, ти мусив з ними налагоджувати контакти. Мені допомогло те, що я ковирявся в футболі – десь там трохи грав. Мене знали: «Цей малий футбік бігав». Так мене ближче підпускали.

Сидиш за столом в компанії. Тебе сприймають, як товариша, як друга, як людину, яка не піде і не подзвонить Суркісу і не скаже: «В нас тут віскі, кола». Такими речами потрібно дорожити. І я завжди дорожив своїми стосунками з людьми футболу, які мені близькі, яких можу назвати своїми товаришами. Щось треба було, то міг давати в ефір якісь речі. Але якщо є інсайд, який знає дві людини, то я підставлю людину, яка мені це сказала.

Це пішло ще з тих часів – усі ми були молоді. Ми спілкувалися, гуляли. Але те, що було за столом, там і залишалося. Воно нікуди не виходило. Не можу сказати, що мені це складно робити. От сидиш в нічному клубі і тут завалюють футболісти. «О диви, цей мудак тут сидить», – розвернулися, пішли назад. Такого не було. «О, давай до нас!» – таке було.

Від мене ніколи ні одна інформація не виходила. Вони мені довіряли і ділилися тим, чим ділилися або ні з ким, або мало з ким. Я це дуже ціную, дуже дорожу. Знову ж таки на Левандівці стукачів не сприймали. Можливо, частина дворового виховання також відкарбовується в моєму житті. Є моменти, на які ніколи не піду.

– Прямий ефір «Великого футболу», один гравець покинув клуб, ти знаєш чого, але просто кажеш: «Цій команді його не вистачатиме». Це чесно по відношенню до глядачів?

– Інколи такі моменти були, ну так – не пояснюєш. Якщо мені це сказали по секрету і попросили не розповсюджувати. Ну що зробиш? Я не можу підставити. Якщо я це розкажу, то в мене згодом взагалі не буде інформації. Взагалі нуль. Стоїть питання, чи вартує давати цю інформацію, чого ти досягнеш, видавши її. Я взагалі стараюсь витримати паузу, перевірити отриману інформацію у кількох джерел. Вже побавився в інсайдери, твіттери – воно мені нецікаво. Що воно дає? Інколи знаю 100-відсоткову інформацію, але спокійно себе стримую.

Раніше журналіст висловив свою точку зору про гострі питання в інтерв’ю. Він зазначив, що можна робити цікаві речі та розкривати людину, не роз***ючи.

Нагадаємо, що влітку нинішнього року Вацко залишив роботу на каналах Футбол 1/2, в ефірі яких працював коментатором та був одним из експертів щотижневого шоу «Великий футбол».

Джерело — Tribuna.com
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
165
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
407
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?